Radyo Alaturka

Radyo Alaturka, seçkin dinleyicilerine tamamen Türk Sanat Müziğini sevdirerek dinletmeyi amaçlamış ve başarmış bir radyodur. Son dönemlerde birçok insanın beğenerek dinlediği bu radyo içerisinde sizlere sunulan, radyo da çalan şarkıların tamamı eskil yıllarda damgasını vurmuş, herkes tarafından bilindik şarkılar olmayı başarmış şarkılardır.

Türk Müziğinin gerçek sanatçılarını yayın içerisinde şarkılarını sunan; Müzeyyen Senar’dan Zeki Müren’e, Nesrin Sipahi’den Belkıs Özener’e Bülent Ersoy’dan Muazzez Abacı’ya kadar Türk Sanat Musikisinde bulunan birçok sanatçının şarkılarına yer vermeyi başarmış bir radyodur, Radyo Alaturka. Bu şarkıları seven kitleye ulaştırmayı amaçlamış ve amacıyla yola çıkarak, başarmış olan Radyo Alaturka dinlemek için siz de sitemizden yararlanabilirsiniz.

Radyo dinleme sitemiz sayesinde kesintisiz olarak dilediğiniz radyoları dinleyebileceğiniz gibi Radyo Alaturka dinleyebilir, gerçek aşkı – sevgiyi sizlere en saf sözlerle ve duygularla, nazik sesleriyle sunan Türk Müziğinin en büyük sanatçılarının seslerini bu radyo da duyabilirsiniz. Günümüzde birçok radyodan daha farklı yayını bulunan, müzik türü olarak da yine farklı türü olan Radyo Alaturka, tamamen Türk Sanat Müziğini seven topluma hitap etmek üzere kurulmuştur.

Siz de online olarak radyo dinleten sitemiz aracılığıyla bundan böyle istediğiniz radyolar arasında olan Radyo Alaturkanın yayına ulaşabilecek, kaliteli ses yayınıyla radyoyu dinleyebileceksiniz. Türk Sanat Müziği, insanın kulağına gerçekten hoş bir şekilde gelen, insanlara yönelik olarak sözleri oluşturulmuş şarkılardır. Kendinizi gün içerisinde dinlendirmek, şarkılara eşlik ederek neşelenmek istiyorsanız Radyo Alaturkayı açarak siz de burada çalan şarkıları dinlemelisiniz.

7/24 Türk Sanat Müziği yayını yapan Radyo Alaturkayı dinlemek için sizlerde canlı radyo dinleten sitemiz aracılığıyla bu keyfi yaşayabilirsiniz. Radyo Alaturka dinleyip 50’li 60’lı 70’li ve 80’li yıllarda gerçekten Türk halkını etkilemiş, kendisini beğendirmiş şarkılara sizlerde ulaşabilirsiniz. Bu yıllarda kaliteli müziği Türk halkına yansıtmış olan Müzeyyen Senar, Zeki Müren, Ahmet Özhan, Muazzez Abacı ve Bülent Ersoy gibi üstatlar olduğundan dolayı gelişmiştir. Gelişmiş olan bu müzikleri, günümüzde harika bir ses kalitesiyle dinlemek için siz de radyo dinleme sitemize girerek buradan Radyo Alaturka seçimi yaparak, yayını dinleyebilir, keyifli radyo yayını sonrasında kendinize ayrı bir huzurun geldiğini fark edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting