Nokia 6 Satışa Çıkıyor

Posted on

Bu ayın başlarında Nokia 6, bir flaşla satışa sunuldu. Sadece 60 saniye içinde tüm envanter satıldı. İlk kez telefonu satın alma fırsatını kaçırırsanız, sizin için iyi haberlere sahibiz; Ikinci flaş satışları 26 Ocak’ta yapılacak ve gelecek Perşembe olacak. Telefon sadece JD.com’dan farklı olarak Çin’de kullanılabilir. Fiyatlandırma değişmedi, yani telefonun fiyatı 247 ABD Dolarına mal olacak.

İlk flaş satışı için bir milyondan fazla kayıt yapıldı, ancak yalnızca 10.000 adet satılık olduğu bildirildi. Orta ranger’in ilk satışı için neden yalnızca bir dakika geçmesi gerektiğini anlamak için matematiksel bir serseri olmak zorunda değilsiniz.

Bu haftaki Nokia 6 flash satışında 1.37 milyon kayıt yapıldı

Unutulmuş olanlar için Nokia 6, 5.580 cm ekran çözünürlüğüne ve 1080 x 1920 çözünürlüğe sahip. Ünite, bir oktakon çekirdekli 1.4GHz CPU ve Adreno 505 GPU taşıyan Snapdragon 430 yongaseti ile güçlendirildi. 4GB RAM, 64GB yerli depolama alanıyla birlikte içeriliyor. Sırttan öne kamera birleşik olarak sırasıyla 16GB ve 8GB ağırlığında. Işıkları sürekli açık tutmak 3000mAh pil ve Android 7.0 yüklü.

Bu sefer daha çok arz eklenmedikçe, bu flaş satışıyla bir Nokia 6 satın alma şansınız% 1’den az. Ancak piyangoda derlerse, oynamazsan ikramiyeyi kazanamazsın. Şimdiye kadar Perşembe günü flaş satışları için 1.37 milyon kayıt yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir