Nubia Z11 incelemesi

Posted on

Son yıllarda piyasalarda yer alan akıllı telefonların giderek artmasından sonra en çok merak edilen Nubia Z11 telefonu satışa sunuldu. Çin’de üretilmesine rağmen son zamanların en çok dikkat çeken telefonlarının başında gelen bu telefonun en çok merak edilen özelliği ise fiyatı olarak dikkat çekiyor.

Türkiye’de satışa sunulacak olan fiyatının 1500 TL olduğunu düşündüğümüz zaman bu özelliklere sahip bir telefona göre son derece başarılı olduğunu sizlere açıklamak istiyorum. İşte merak edilen Nubia Z11 telefonunun özellikleri

Öncelikle ekran konusunda son zamanların en çok dikkat çeken telefonu olduğunu sizlere belirtmek istiyorum. Ekran konusunda çığır açan mühendislerin kenarlara kenarlık koymaması ve telefonun ekranının kenarlarda da kullanılabilmesinden dolayı telefon oldukça fazla dikkat çekiyor.

Telefonun bu özelliğinin dışında genel özellikleri hakkında sizlere bilgi vermeye devam edelim.Öncelikle batarya konusunda biraz düşük kalan 3000mAh bataryası bu konuda diğer firmalara göre biraz iyi olsa da daha iyi konulabilirdi.

Nubia Z11 telefonunun kamera konusunda kullandığı ise oldukça başarılı olan 16 Megapiksel kameranın bulunduğunu sizlere belirtmek istiyorum. Son derece başarılı olan kamerasının diyafram değerleri ise fotoğraf çekme konusunda fark yaratmanıza neden oluyor.

4 GB RAM ve 6 GB RAM kapasitesine sahip olan 2 farklı telefon ile karşımıza çıkan Nubia Z11 depolama konusunda oldukça başarılı olduğunu sizlere belirtmek istiyorum. Özellikle 64 GB ve 128 GB dahili depolama alanı bulunan Nubia Z11 telefonun piyasalarda bulunan telefonlara göre en fazla dikkat çeken özelliğinin çift sim kart hattını destekliyor olması dikkat çekiyor. İşte son derece merak edilen Nubia Z11 telefonun merak edilen özelliği ve Türkiye’de satışa sunulması beklenen telefon fiyatı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir