Ofis Arkadaşına Hediye Olarak Ne Alabilirsin

Posted on

Ofis arkadaşlığı iş ortamında her zaman büyük bir öneme sahiptir. Ofiste özellikle de yakın arkadaşlarınız ile çalışıyorsanız, ya da zamanla yakın arkadaş olmuşsanız özel günlerde de özel günler dışında da hediyeleşmek gerekir. Peki, Ofis Arkadaşına Hediye Olarak Ne Alabilirsin Ya da ofislik hediyelik eşyalar nelerdir? İncelemenizde ve kişiye özel olarak karar vermenizde fayda vardır.

1. Kişiye Özel Kalemlik Seti:

Genel olarak tercih edilen hediyeliklerden birisidir. Ofiste kullanım için oldukça uygun ve şık bir hediyedir. Özellikle de siz kendiniz arkadaşınıza özel olarak tasarladığınızda, ismini yazdırdığınızda daha derin bir anlam kazanmaktadır.

2. Masaüstü Minyatür Bahçe:

Arkadaşınızın kendi ismine ve fotoğrafına özel olarak minyatür bir bahçe alabilirsiniz. Ofis masasının üzerinde oldukça güzel bir görünüm sergileyecektir. Ve baktıkça ferah bir ortam göze çarpacaktır.

3. İsme Özel Not Defteri:

Ofiste kalemlik ve kalemlerin yansıra en çok kullanılan ürünler defterlerdir. Randevular için, özel tarihleri not almak için, gün içinde yapılacakları eklemek ve unutulmaması gerekenleri yazmak için bir not defteri her şeyden çok gereklidir. Arkadaşınızın da ismine özel ve sevdiği renkle kaplanmış bir not defteri hediye edebilirsiniz. Oldukça anlamlı ve kullanışlı bir hediye olacaktır.

4. Kişiye Özel Kupa:

Ofislerde sık sık çay ve kahve içildiği kabul görmüş bir gerçektir. Bu durumu göz önüne alarak, arkadaşınıza sırf ofiste kullanması için ismine özel ya da fotoğraflı bir kupa hediye edebilirsiniz. Kupa üzerinde, ofisteki işine uygun olaraktan herhangi bir tasarıma yer verebilirsiniz.

5. Masaüstü Takvimi:

Yine kişiye özel olarak tasarlanabilen ve üzerinde fotoğraf çerçevesi de yer alan masaüstü takvimi uygun bir hediye olacaktır. Kullanışlı bir yanı da olan takvimler, yine kişiye özel olarak da tasarlanabiliyor. Renkli tarihler masa üzerinde yerini almış oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir