Origin İndirimlere Başladı

Origin İndirimlere Başladı

Posted on

EA tarafından oyun severlere sunulan ve kısa zamanda popüler hale gelen online satış mağazası Origin yine oyun severlerin en çok uğradığı çevrimiçi mağazalarından bir tanesi haline geldi. Eğer siz de oyun severler arasında yer alıyorsanız mutlaka Origin’i takip edin. Bunun sebebi Origin’in son zamanlarda yapmış olduğu indirimler sayesinde birçok satış yapacağı gerçeğidir.

2016 yazında EA satış mağazası konumunda olan Origin bu sefer elini çabuk tuttu. En büyük rakibi olan ve aynı zamanda da binlerce kişi tarafından takip edilen Steam’den önce davrandı. Steam daha indirime girmemişti, Origin ise bu sefer amacına ulaşmak için hemen kolları sıvadı tam tamına %70’e kadar varan indirimler  yaşanıyor.

EA oyunları arasında en çok oynanan oyunların şaşırtıcı fiyatlar ile satışa çıktığını söylememiz lazım. Need for Speed oyunundan tutun da FIFA serilerine değin birçok oyun 3 Dolar gibi komik rakamlardan alıcısını buluyor. EA platformunun oyunlarını seven oyuncular Origin %70 indirimi sayesinde artık daha az ödeme ile daha eğlenceli saatlere ulaşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir