2013 Yılında Birbirinden Mükemmel Arabalar Geliyor

2013 yılına az bir zaman kala Otomobil dünyasından haberler gelmeye devam ediyor. Her yıl olduğu gibi bu yılda bir çok araba markası fuarlar düzenleyerek gelecekte ki otomobillerini tanıttılar. Otomotiv dünyasında neler oluyor neler gidiyor hepsini Otomobil kategorisinde bulabileceksiniz. Bu yılda her yıl olduğu gibi yep yeni arabalar bizleri bekliyor olacak. Kimisinin içi gidecek kimisi ise bu otomobillerden bir tanesine sahip olacak. 2013 yılında piyasaya çıkacak olan otomobilleri sizlerle paylaşmak istedik. İşte birbirinden teknolojik birbirinden mükemmel otomobiller 2013 yılında bizlerle olacak. Aşağıda ki galeriden hangi otomobillerin çıkacağını öğrenebilirsiniz ; 

2013′de Piyasaya Çıkacak Araba Modelleri

Alfa Romeo Giulietta

Fiat markası bünyesinde yer alan İtalyan araç Alfa Romeo eski 147 modeli yerine yeni Giulietta çıkarmıştı. 2013 yılında da Giulietta modelinin 2013 kasasını çıkardı. Yeni kasa Giulietta eylül ayından itibaren Türkiye yollarında yerini alacak. Yeni kasa Giulietta üçü benzinli biri dizel olmak üzere 4 farklı motor seçeneği ile geliyor.


Audi A1

Audi, küçük sınıf araç modelleri piyasasına A1 modeli ile ağırlığı koymuştu. Daha çok spor ve sedan modellere ağırlık veren Audi A1 modeliyle de çok tutuldu. Audi de eylül aylarında yeni A1 modelini ülkemizde satışta sunacak. Audi A1 de beygir kapasitesi 86 beygir ile 122 beygir arası olarak tüketiciye sunulmakta.

Ford Mondeo

Ford firmasının en çok tercih edilen sedan modellerinden olan Mondeo neredeyse yeniden tasarlanan yüzü ile ekim ayında Türkiye’de yerini alarak 2013 yeni model araçlar kervanında da kendine yer alarak tüketiciye sunulacak. Özellikle yaptığı tasarım değişikliği ile müşteri portföyünü arttırması bekleniyor.

Kia Sportage

Kia firmasının ve genel komapkt SUV segmentinde ki iddialı araçların başlarında gelen Kia Sportage da 2013 ile yeni kasasına kavuşmakta. Tasarımda oynamalar yapılan 2013 Sportage eski modeline göre biraz daha hatchback görünüme sahip olmakta. 2013 Kia Sportage eylül ayının başlarında ülkemizdeki yerini alacak.

 Nissan Juke 180 Beygir İle Geliyor

Nissanın çok tutulan modeli Juke 2013′te yeni kasası ile piyasaya çıkacak otomobiller arasında yerini almakta. Özellikle 180 beygir güce sahip turbo beslemeli modeli ile daha da ilgi çekeceğe benziyor.

Peugeot 308 RCZ

Peugeot’nun 200 beygir güce , 1.6 litreli turbo beslemeli motora sahip tam bir sürat makinesi aracı Peugeot 308 RCZ 2013 yılının Ağustos ayından itibaren Türkiye’de satışa sunulacak. Peugeot 308 RCZ modeli 0-100 kilometreyi sadece 7 saniyede görebilmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting