2017’de ki Kasko Fiyatları Nasıl Olacak?

Aracı olan herkesin yaptırması zorunlu olmasa bile kendini garantiye almak için yaptırdığı kasko, bu yıl değişikliğe giderek farklılık gösteriyor. Ülkemizde maalesef trafik kazaları her geçen gün artmaya devam ediyorken hala önlem alınmışa benzemiyor. Bazen sürücü hataları bazende yol ve hava şartlarından dolayı kazalar meydana geliyor.

Kazalar sonucu insanlar ve araçlar zarar görüyor. Bu zararları en aza indirgemek için kasko yaptırmak en mantıklısı. Hem araçlar, hem de insanlar bu kazalardan zarar görüyor. Bu zararlardan doğan masrafları karşılamak için kasko ve trafik sigortası yaptırarak gerekli tedbirleri almak mümkün. Trafik ve kasko sigortalarıyla aracınızda karşı tarafta, sizde ya da arabanızda ki diğer kişilerde meydana gelebilecek hasar, yaralanma ve ölümlere karşı belirlenen teminat limitleri oranında maddi güvence sağlamış olursunuz.

Genellikle içeriği karıştırılan ancak aslında birbirini tamamlayan iki sigorta türü arasında doğal olarak belirli farklar bulunuyor. Trafik sigortası ve Kasko ayrı terimlerin olduğunu unutmamalısınız. Bu ikisi çok karıştırılmakla beraber iki sigortanında aynı olmadığını anlamalısınız.

2017’de Kasko Fiyatları Nasıl Olacak?

Kasko sigortası yaptırmak isteyenler öncelikle en uygun fiyatları araştırarak yaptırmaları gerekebilir. Bu bağlamda ülkemizin de ekonomi gücüne bakıldığında size en uygun fiyatları sunacak kasko sigortası fiyatlarını incelemelisiniz.

Kaynak: https://www.generali.com.tr/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting