ARAÇ SATIŞLARDA KOLAYLIKLAR

Yeni yıla giriş ile birlikte araç satışları için firmaları bir birleri ile yarış haline girdiler bile. Bu markalar arasından büyük baları ile sıyrılan ve satış rekorları kıran Fiat ise yeni araçlarını görücüye çıkardı ve siparişleri almaya başladı bile. Araç satışlarının büyük bir hızla devam ettiği şu günlerde bir biri ardına yapılan kampanyalarda bu araç satışlara destek vererek alımların kolaylaştırılmasını sağlıyor.

2012 yılında da birçok kampanya gerçekleştiren ve binlerce kişiyi araç sahibi yapmaya başlayan Fiat şu anda hem ÖTV kampanyası başlatmış hem de test sürüş günleri ile sizlere araçları keşfedilme imkânı vermiş. Araç satışları için müracaat edebileceğiniz birçok Show romları bulunan Fiat markası yine araç severlerin bir numarası haline geldi.

Araç satışlar için kredi savaşları

Herkesin araba satın almak için hareket gösterdiği bu dönemde âdete bankalarda bir birleri ile savaşa girdiler. Beğendiğiniz bir Fiat araba satışını yapabilmek için gerekli olan kredinizi almanız artık çok kolay. Hem uygun fiyatlar ile araç sahibi olacak hem de uygun ödeme koşulları ile araç satışının gerçekleşmesini sağlayacaksınız.

Bir araçta aradığınız tüm özelliklere sahip olan Fiat araçları yeni modeli olan Fiat 500 modellerinin araç satışlarını yapmaya başladılar. Çok uygun vade farkları ve uzun ödeme sistemleri ile aldığınız araçların geri ödemesini kolaylıkla yapabileceksiniz. Sizler de hayalinizdeki aracı almak için daha fazla beklemeyin ve düşen kredi oranları sayesinde araç satışını gerçekleştirerek sizin olmasını sağlayın.

Tüm Fiat kampanyalarına ise http://www.fiat.com.tr/kampanyalar/Sayfalar/Satis.aspx adresinden ulaşabilirsiniz. Tüm modelleri inceleyebilir ve size uygun olan bir araç satışının gerçekleşmesi için işlemleri başlatabilirsiniz. Her daim kaliteli ve konforlu sürüşleri ile kendini ortaya koyan Fiat araçlar ile sizlerde en dikkat çekici kişiler arasına gireceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting