Fiat 500 Fiyat

Fiat’ın 1950’li yıllarının başlarında üretilmeye başlanan Fiat 500 modeli günümüzde 2007 yılında tekrardan tasarlanıp,dizayn edilerek piyasaya sürülmüştür. Ülkemizde ise 2008 yılında satışa sunulan Fiat 500 fiyat bakımından oldukça cazip ve tutulan bir araç olma yolunda ilerlemiştir. Fiat 500 fiyat olarak Avrupa’dan sonra ülkemizde de cazip bir hâle gelmiştir ve otomobil alıcılarının gözdesi hâline de gelmiştir.

Fiat 500 fiyat bakımından uygunluğunun yanı sıra teknik özellikleri bakımından da fiyatına göre oldukça üstün bir araç modelidir. Fiat’ın diesel motor takviyesi sayesinde de minimum miktarda yakıt kullanarak yüzlerce kilometre yol gidip, ekonomik olarak da sizi sarsmaz ve bütçeniz sağlam kalır.

Fiat 500 modelinin dizaynına İtalyan çizgileri hakim olmasıyla ve bunların yanı sıra konfor ve tasarım açısından kusursuz bir araç modeli olmasıyla araç alıcılarının uygun fiyatıyla da dikkatlerini üzerine çekmiştir. Fiat 500 modeli ses ve ışık gibi tasarımlarının estetiği ve kullanışlı olması ile de müşteri memnuniyetini arttıracak bir modeldir. Fiat 500 fiyat olarak Avrupa’dan sonra ülkemizde de cazip bir hâle gelmiştir ve otomobil alıcılarının gözdesi hâline de gelmiştir. Avrupa standartlarındaki teknik özellikleri ve iç dizaynı ile konforlu ve rahat bir yolculuk yapabileceğiniz Fiat 500 fiyat olarak bir çok araçtan da daha cazip ve daha yüksek bir performansa sahip bir araçtır.

Fiat araç sahipleri bir çok araçta yaşadığı teknik sorunu Fiat 500 modelinde yaşamazlar ve çok sayıdaki teknik servisten de ücretsiz yardımlar alabilirler. Bu yönüyle de müşteri kazanan ve ilgi duyulan Fiat 500 modeli az fiyata yüksek kalite sunmaktadır. Fiat 500 fiyat olarak Avrupa’dan sonra ülkemizde de cazip bir hâle gelmiştir ve otomobil alıcılarının gözdesi hâline de gelmiştir.

Avrupa standartlarında kaliteli,konforlu ve güvenli yol tutuşu sağlayan bir araç olan Fiat 500, aynı zamanda yakıt tasarrufu da yaparak zaten hesaplı olan fiyatını daha da kazançlı bir hâle getirmeye de çalışmaktadır.

Fiat 500 fiyatları, Fiat 500 kampanyaları ve Fiat 500 teknik özelliklerine ulaşmak istiyorsanız http://www.fiat500.com.tr/ internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting