Lüks Araç Kiralama

Araç Kiralama GLK’nın pek çok fonksiyonunu opsiyonel donanım olan COMAND APS multimedya sistemi ile merkezi olarak ya da orta konsoldaki COMAND kumandası yoluyla kolayca çalıştırabilirsiniz.

Araç Kiralama sistemin özellikleri dahilinde, radyo ve CD-oynatıcı, Araç Kiralama DVD-oynatıcı, TV tarayıcısı ve hard-disk navigasyonu bulunmaktadır. Opsiyonel arkayı gösterebilen kamera da COMAND APS ekranında gösterilir.

Sistemi işletmek LINGUATRONIC sesli kumanda sistemi (DVD değiştiricili Audio 50 APS seçeneğine ve COMAND APS’ye dahil) ile daha da kolaydır: Bu şekilde, navigasyon, ses sistemleri ve telefon aramalarını kontrol etmek mümkündür.

Kısa bir an. Göz açıp kapayıncaya kadar. Bazen bu, Araç Kiralama heyecan uyandırana kadar devam eder. Audi A5 Sportback’e bir bakış atmak, bunun o anlardan biri olduğunu hissetmek için yeterlidir. Coupé – tamamıyla şöförlü araç kiralama yeniden yorumlandı. ferrari kiralama Daha ilk bakıştan itibaren araç kiralama her anın özel olduğunu anlamanızı sağlayan bir kişilik.

Dinamik özellikler

Uzatılmış, üç boyutlu olarak biçimlendirilmiş tasarımı, iki kapılı bir otomobilin kiralık ferrari klasik biçimini yansıtır. Belirgin keskin çizgiler, aracın ifadesini ve duruşunu aksettirir. Araç Kiralama Düz tavan, zarif bir şekilde çerçevesiz kapılara doğru uzatılmış, sportif omuz çizgisi de geniş tekerlekleri vurgulamaktadır. kiralık şöförlü araç Kısa çıkıntılar ve daha uzun dingil mesafesi ek dinamik bir etki yaratır.

Mükemmel zarafet

Audi A5 Sportback’in zarif ancak güçlü tavan çizgisi, yumuşak vip araç kiralama bir şekilde vurgulanan arka kısımla tamamlanmaktadır. Yeni tasarımlı arka farlar bilhassa etkileyicidir.Araç Kiralama Arka tamponun yatay çizgileri, kiralık lüx araç tasarımın keskinliğini öne çıkarır; kontrast renkli difüzör ilavesi ise artan dinamikleri ifade eder.kiralık vip araç

Kendinden emin ifade

Ön sis lambalarına yeni bir lüx araç kiralama verilmiştir; parlak siyah renkli bir kanat ile çevrelenmişlerdir. Entegre LED gündüz farları ve opsiyonel olarak sunulan xenon farlar otomobilin Araç Kiralama ayrıştırıcı kiralık spor araç özelliklerindendir. Yeni yorumlanan, kiralık bmw yapılı tek çerçeveli ızgara (Singleframe), aracın Araç Kiralama kendinden daha emin görünmesini sağlarken, motor kapağının zarif çizgileri ise kiralık mercedes otomobili daha hafif ve daha sportif kılar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.