Lüks Araçlar Kiralama

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasının en başarılı Lüks Oto Kiralama şirketi Etiler Car Rental ile bambaşka bir oto kiralama deneyimi yaşayacaksınız. Rent a Car sektörüne girdiğimiz ilk günden bu yana hedefimiz İstanbul araba kiralama şirketleri arasında en kaliteli, dürüst, güvenilir hizmeti vermek oldu. Bu vizyonun ışığında ilerleyerek attığımız her adımda müşterilerimizi düşünerek hareket ettik.

İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakasındaki birçok semtte lüks oto kiralama servisi çerçevesinde sunduğumuz araçlarımız daima en iyi durumdadır. Hızın, yüksek performansın ve çekiciliğin tadını çıkarmak için ihtiyacınız olan Porsche Carrera kiralama servisimiz ya da off-road araçlarından aldığı gücü yollara konfor olarak döken, hiçbir şekilde konforunuzun bozulmamasını garanti eden bir Range Rover Kiralama. Etiler Car Rental olarak tamamen müşteri odaklı verdiğimiz lüks oto kiralama hizmetimizi bir kez kullandığınızda vazgeçemeyeceksiniz.

Araçlarımızda olabilecek teknik aksaklıkları en aza indirmek için filomuz içerisindeki lüks otoların teknik bakımlarını tam zamanında, yetkili servislere yaptırmaktayız. Bunun yanı sıra belirli bir yaşı ya da kilometre sınırını aşmış arabalarımızı da filomuzdan çıkararak yerlerine yeni modellerini koyuyoruz. Tümü 2009 model ve üzeri lüks otolardan oluşan araç filomuz istediğiniz her özelliği size sunacak araçlarla dolu. Sizin de aklınızda harika bir spor araçla sokakların tozunu attırmak, prestijinizi gittiğiniz her yerde yansıtmak ve daima dikkatleri üzerinize çekmek varsa sizi Etiler Car Rental lüks oto kiralama merkez ofisimize bekliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.