3D Ninja Kaplumbağalar

Çizgi film oyunlarına çocukların ilgisinin olması doğaldır. Çünkü çocuklar çizgi film izleyerek büyür ve onlarla keyif alırlar. Çizgi film demişken bir zamanların efsane çizgi filmi 3D Ninja Kaplumbağaları hatırladınız mı? Kim hatırlamaz ki? Efsane çizgi dizilerin arasında yer alan bu sevimli karakterler artık bir oyun haline dönüştü. Çocukların çok sevip oynayacağı 3D Ninja Kaplumbağalar oyunu sizlerle buluşuyor. 

Ninja Kaplumbağalar (Ninja Turtles) 1984 yılından günümüze kadar 4 mutant kaplumbağanın “Usta Splinter” ile birlikte yaşadıkları maceraları yansıtmıştır. Mutant fare Splinter kanalizasyonda kendisi gibi evrim geçirerek mutanta dönüşmüş 4 yavru kaplumbağanın hayatını kurtarır ve onlara Leonardo, Rafael, Mikalenjelo ve Donatello gibi 4 büyük sanatçının isimlerini verir. Bu 4 küçük kaplumbağa fare Splinter ile yaşamlarını sürdürürken aynı zamanda hızla büyümeye başlamışlardır. Bir insanınki kadar boyları uzayan kaplumbağalar artık daha güçlüdürler. Onlara bu kötülüğü yapan insanlara cezalarını verebilmek için fare Splinter genç kaplumbağalara özel dövüş sanatı eğitimi vermeye başlar. Usta Splinter ve Ninja Kaplumbağalar kötülükle savaşmak için hergün kanalizasyondan dışarı çıkıyorlar.

Ninja Kaplumbağalar yeni 3D oyunu ile www.3doyunlar3d.gen.tr adresinde. İlk etapta en sevdiğiniz kaplumbağayı seçeceksiniz. Bu kaplumbağalar Leonardo,Rafael,Mikalenjelo ve Donatello karakterleridir. Oyunda diğer düşman ninja kaplumbağalara karşı savaşacaksınız ve bütün düşmanları pataklayarak yer altında ki bütün kötülükleri yok etmiş olun.

Bu sevimli karakterleri oynayabilirsiniz. 3D Oyun keyfini yaşayabilirsiniz.

3D Oyunlar Oynayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.