3D Polis Helikopteri

Macera oyunları seviyor musunuz? O zaman bu oyun tam sizlere göre. 3D oyunlar son zamanlarda o kadar gelişti ki artık tüm oyunlar 3 boyutlu olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle çocukların dikkatini çeken bu oyunlar, kaliteli olmanın yanı sıra bir çok özel efektleri de içerisinde barındırıyor. Gün geçmiyor ki farklı kategorilerde ve farklı tarzda mükemmel oyunlar çıkmasın. Sizlere bugün bunlar hakkında biraz bilgi paylaşacağım biraz da oyunların hayatımızda ki yerini aktaracağım. Başlığımızda belirttiğimiz gibi 3D Oyun artık hayal değil, gerçek oldu. Şöyle geriye dönük baktığınız zaman kim diyebilir di ki 3 – 5 sene sonra 3D oyunlar olacak. Şaşırıp kalırdık neredeyse ama bunu bugün başaran firmalar ve bizlere bu olanakları sağlayan siteler var.

3D Oyunlar ile keyifli oyunlar oynayabilirsiniz. Onlardan bir tanesi de 3D Polis Helikopteri oyunu. Oynamak o kadar zevkli ki denemenizde fayda var. Macera oyunları zaten kategoriler arasında en çok tercih edilenler arasında geliyor. 3D Polis Helikopteri oyunu internet üzerinden oynanan oyunların en iyi üreticilerinden Miniclip tarafından özenle hazırlanmış 3 boyutlu helikopter oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Oynanış rahatlığı ve görsel özelliklerinin Unity3D oyunları aratmayacağı 3D helikopter oyunu aslında Shockwave tabanlı. Polis helikopterinin pilotu olarak görevlendirildiğiniz oyunda şehrin güvenliğini havadan sağlamak sizin sorumluluğunuzda. Oyunda yanan binada mahsur kalmış insanları kurtarmaktan tutunda suçlu takip etmeye kadar birçok farklı görev türü yer alıyor.

Oyun yüklendikten sonra “new game” diyerek yeni oyun açıyoruz, “Rookie missions” bölümünden göre seçiyoruz. Sonrasında oyun hakkında bilgi veriliyor beklemek istemiyorsanız “SPACE (BOŞLUK)” tuşuna basıyorsunuz.

3D Oyunlar arasında dikkat çeken 3D Polis Helikopteri oyununu sizlerde seveceksiniz. İyi oyunlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting