Angry Birds Oyunları

Mobil dünyanın en sevimli oyunlarından olan Angry Birds artık bilgisayar ortamlarında oynanabiliyor. Bu sevindirici haberi sizlere vermek istedik ve gerçekten de mükemmele yakın görsellik ile geliştirilmiş. Angry Birds’ü tanımlamak gerekirse yaramaz kuşları vurarak puan toplama amacı gütmekte. Oyun’da eğlenmenin yanı sıra kendinizi kaptırıp bir çırpıda bölümleri bitirme gereği duyacaksınız.

Angry Birds’ün popülerliliğini sizlerle tartışmaya gerek yok sanırım. Tüm dünya’da büyük bir zevkle oynana bu oyunu sizlerde internet ortamında oynamak istemez miydiniz? O zaman doğru adrestesiniz. www.angrybirdsoyunlari.org adresine girerek sizlerde bu güzel oyunu oynayabilirsiniz. Tabi sadece bu oyun yok.

Dünya genelinde en çok oynanan ve bilinen 10 oyun arasında yer alan bu güzel oyun kendi sektörü içinde lider bir oyun olma özelliğini taşıyor. 2012 yılı öncesinde sadece cep telefonlarında ve iPhone gibi teknolojik aletlerde oynana bu oyun artık bilgisayar oyunu olarak da boy göstermeye başladı. Farklı bölümlerinin olması da sevindirici. angry birds oyunları, halen daha hızla yayılmaya devam etmekte. Angry Birds oyunlarının bir arada ve toplu bir şekilde internet gezginlerine ve oyun sevenlere ulaştırılmasını amaçlayan bir de internet sitesi bulunuyor. Angrybirdsoyunlari.org sayfasında yer alan bu oyunlar sizleri de çok eğlendirecek. çizgi film oyunları kategorisine de girse de yine de büyük küçük herkesin oynayabildiği bir oyundur.

Eski versiyonlarının yanı sıra yeni versiyonlarının da anında eklendiğini ve hemen oynanabildiğini unutmamalı. Biran önce sizde sayfamızı ziyaret ederek hemen Angry Birds oyunlarını oynayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting