Araba oyunu

araba

Erkek çocuklarının arabaya olan merakını herkes çok iyi bilir. Çocuklarınızın bilgisayar başında vakit geçirmesini ve bunun yanı sıra karşısındaki arabalar ile yarışarak rekabet içine girip eğlenmesini istiyorsanız bu araba oyununu ona açabilirsiniz. Oyun özelliklerinin çok basit olmasına rağmen zor bir oyun olması ve kolay oynanıyor olması neden tercih edildiğini en iyi açıklayan etkendir.

Yine arabalar ile alakası olan bir oyun tır oyunlarıdır. Büyük kamyonlara, arabalara merakı olan küçük çocukların, özellikle küçük erkek çocuklarının vazgeçemeyeceği güzel bir oyun. Oyunda casus arabaları yakalayıp yok etmek adına yarışıyorsunuz. Oldukça iddalı bir oyun ve heyecan, aksiyon dolu. Oyunun oynanması kolay ve oyunun amacı tırı hiçbir yere çarpmadan kontrol altında tutmak.

Çocuğunuzun ve kendinizin dikkat yetisini geliştirmek  bunun yanı sıra eğlenmek için tasarlanmış harka bir araba park etme oyunu. Seviyesi bölüm geçtikçe zorlaşan oyunda oldukça sabırlı ve dikkatli olmanız gerekmektedir. Yön tuşlarını kullanarak arabayı doğru bir şekilde park ediyor ardından yeni ve daha çok dikkat gerektiren, daha zor bölüme geçiyorsunuz.

1 yorum

  1. Görkem CAN dedi ki:

    Park oyunlar ve otomobil oyunları özellikle kontrol tuşları ile oynamak çok karmaşık olmadığı için çocuklar tarafından tercih ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting