Assassin’s Creed 4 Yakında Geliyor!

Oyun severler müjde. Dünyanın en çok oynanan ve en çok sevilen oyunlar arasında yer alan Assassin’s Creed’in 4.versiyonu olacak olan Black Flag geliyor! Çok yakında Assassin’s Creed 4: Black Flags oyunu tüm dünyaya duyurulacak.

Geçtiğimiz günlerde Assassin’s Creed 4’e ait olduğu söylenen bir poster internet ortamında yayılmış idi. Bu yayılan fotoğrafa dair iddialar arttıkça arttı. İddialar arasında Ubisoft düzenlediği bir toplantı ile bu posteri gösterdiği söylendi. Poster aslında gerçekmiş ve Assassin’s Creed 4: Black Flags ismi ile yeni bir oyun gelecek.

assassin's-creed-4

Şimdi Ubisoft bu söylentiyi doğrulamış oldu. Şirketin 4 Mart’ta Assassin’s Creed 4: Black Flags oyununu resmen duyuracağı bekleniyor. Söylenenlere göre oyun PS3 oyuncularına 60 dakika ek süre ile gelecek imiş. Tabi bunlar hep söylenti. Bakalım 4 Martta neler olacak ?

assassins-creed-4-pc

Aynı zamanda kapaklara göre oyun PC sürümü ile Xbox 360, PS3 ve Wii U konsolları için gelecek. Son olarak Ekim 2013 ve Mart 2014 tarihleri arasında oyun piyasaya sürülmesi beklenmekte.

Assassin’s Creed 4 çıkacak mı? Soruları bir süredir meşgul ediyordu gündemi. En azından bu söylenti herşeyi ortaya koymuştur.

1 yorum

  1. Erhan dedi ki:

    bu oyunu oynayan varmı tvsiye edermisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting