Atari Oyunları Oyna

Çocukluğumuzun vazgeçilmez oyunlarından Atari Oyunları artık internet ortamında oynayabiliyoruz. Bir efsane… Özellikle 90’larda çocuk olanların vazgeçilmezlerinden olan bu muhteşem oyuncak günümüzde yeriniz, playstationlara, vcdlere ve bilgisayarlara bırakmış durumda. Ancak bu muhteşem oyuncağın içerisinde yer alan oyunlar günümüzde bile hala popülaritesini koruyor. Bunu bilen flash oyun üreticileri de bu popülariteye uygun olarak atari oyunları geliştirmeye ve dağıtmaya devam ediyorlar.

Atari oyunlarını, internette gören 90’ların çocukları dayanamıyor ve oyunları yine oynamaya başlıyorlar. Atari oyunları içerisinde unutulmazlardan olan bir Süper Mario efsanesi de hala oynanan oyunlardan. Mario oyunları günümüz flash oyun sitelerinde atari oyunlarının içerisinde çok önemli bir yere sahip hala. Pek çok delikanlı ve genç kız bu unutulmaz oyunu, Mario oyunları içerisinde görerek çocukluğuna bir anda geri dönüyor.

Günümüz çocuklarının da oldukça yoğun ilgisini çeken süper marionun maceraları sanki bir destan gibi yayılıyor. Çocukların oynadıkları oyunları arkadaşlarına anlatmaları ve büyüklerinden duydukları atari oyunları kalıbının da bunda etkisi büyük olsa gerek.

Son dönemin en çok sevilen oyunu Temple Run daha önce oynadınız mı?

Atari Oyunu Oyna ile birbirinden güzel oyunlar oynayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.