Ateş ve Su Oyna

Merhaba macera sever çocuklar;
Sizler için yeni oyunları sitemize yüklemeye devam ediyoruz. Düşman bölgesi Oyunu ve Ateş ve Su Oyna oldukça maceralı ve heyecan dolu sahnelere sahip olan bir oyun. Oynarken, düşmanlarınızı yok etme şansı elde edeceksiniz. Oynadıkça bu oyunun mübtelası olacaksınız. Bu oyunun oynanması oldukça basittir. Düşman bölgesi oyunu. Oyunumuzu klavye yön tuşları ve Mouse yardımıyla kolaylıkla oynayabilirsiniz. Düşman bölgesi oyunumuzda düşman bölgesine yardım helikopteri inecek, sizin göreviniz ise helikopter yardım bölgesine inmeden, helikopterin ineceği bölgeyi düşmanlardan temizlemektir. Oldukça heyecan dolu olan bu oyunda düşmanları bölgeden temizleyemezseniz oyunu kaybetmiş olursunuz. Düşmanlarınızdan gizlenme özelliği veren bu oyunda A ve S tuşlarını kullanarak düşmanlarınızdan gizlenebilirsiniz. Merminiz bittiğinde R tuşuna basarak yeni mermiler alabilirsiniz. Boşluk tuşunuz Space yardımıyla da nişan alabilir, böylece düşmanlarınızı daha rahat vurabilirsiniz.

Düşman bölgesi oyununu oynamak için bilgisayarınıza da yükleyebilirsiniz. Ya da indirmeden sitemizin geniş ve yüksek performansı ve hızıyla birlikte sınırsız ve ücretsiz de oynayabilirsiniz. Ateş ve Su Oyna Dahası isterseniz bu oyunu çok aramadan da oynayabilirsiniz. Düşman bölgesi oyna Oyunun altında bulunan Favorilerime ekle yazısına tıklayarak oyunu favorileriniz arasına alarak, istediğiniz zaman oyunu oynayabilirsiniz.

Anneler babalar;

Çocuklarınız bizim için önemlidir. erkek çocukların sevdiği bu tür oyunları sitemiz üzerinden online oynayabilirler. Düşman bölgesi oyunu oyna ile oldukça heyecanlı dakikalar çocuklarınızı bekliyor. Zeka Oyunları Çocuklarınız oynarken siz de onların sevinçlerine şahit olabilirsiniz. Oldukça şık tasarımlarıyla, güzel efektleriyle donatılmış olan düşman bölgesi oyunları sitemizin Yeni oyun kategorisinden bulabilirsiniz. Oyun42.com farkıyla sizlere sunduğumuz düşman bölgesi oyunları kesinlikle çocuklarınıza hiçbir şekilde zarar vermez. Sadece neşeli zamanlarına ortak olması için yardımcı bir oyundur. Sitemizin güven ve kalitesini de eklersek çocuklarınızı yalnız başlarına güven içinde bilgisayar başında bırakarak kendi işlerinize bakabilirsiniz. Gözünüz arkada kalmasın diye çocuklarınız için sitemizde herhangi bir reklâm bulunmamaktadır. Güzel bir site ortamında Zeka Oyunları çocuklarınız bu oyunu keyifle oynayabilirler.

Düşman bölgesi oyunları’nı ister arkadaşlarıyla ister tek başlarına oynayarak 1 numara olmak için yarışırken oldukça eğlenecekler. Bu sayede rakiplerine fark atmanın sevinciyle yüzlerinden gülücükler eksik olmayacak bu da sizin için mutlu olmanıza en büyük olanak sağlayacaktır.
İyi Eğlenceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting