Battlefield 4’ün Videosu Sızdırıldı

Efsane oyunlar arasına alabileceğimiz ve savaş oyunları kategorisinde bilinen en popüler oyunlardan Battlefield’in son serisi Battlefield 4’ün videosu sızdırıldı. Geçtiğimiz yıl yani 2012 yılında Battlefield 3 isimli oyun ile karşımıza çıkan DICE, bu sefer Battlefield 4 ile oyun dünyasına merhaba demek istiyor. Ancak henüz resmi bir şey yok iken ortaya Battlefield 4’ün trailer’ı sızmış durumda.

Bilindiği gibi dağıtımı Electronic Arts tarafından üstlenilmiş durumda ve DICE tarafından geliştiriliyor. FPS türünün en iyi örneklerinden biri olarak karşımıza çıkan Battlefield 4 için yeni bir video internete sızdırılmış durumda. PC, PS3 ve Xbox 360 için 29 Ekim tarihinde piyasaya çıkacak olan yapım için bilgiler ve videolar tüm hızıyla gelmeye devam etmekte.

battlefield-4-çıkış-tarihi

DICE tarafından yapılan açıklamada Kınect desteği alacak olan Battlefield 4 için yeni bir multiplayer videosu daha internete sızmış durumda. İnternet sızdırılan ve Youtube’da yayınlanan Battlefield 4‘ün multiplayer videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting