Company of Heroes 2 ile Geliyor

Günümüz dünyasının bilgisayar oyunları arasında farklı bir noktaya sahip olan ve piyasaya sunulduğu günden bu yana tüm dünya genelinde bilgisayar oyuncuları tarafından oldukça büyük bir beğeni toplamış ve oldukça yoğun olarak kullanılmaya başlamıştır.

Bu noktada bilgisayar oyun severleri tarafından büyük ilgi toplamış olan Company of Heroes oyunu günümüz dünyasının en kaliteli, en başarılı ve en iyi strateji oyunu olması sayesinde bu kategori içerisinde yer almakta olan oyun türlerine oldukça yabancı olan oyun severlerin de oldukça büyük ilgi gösterdiği ve sayesinde strateji kategorisinde bir oyun aşkı oluşturmuştur.

Tüm dünya genelinde bu denli büyük bir furya oluşturan Company of Heroes bilgisayar oyunu şimdi de bilgisayar kullanıcılarına ikinci versiyonu ile karşılarına çıkmaktadır. İkinci Dünya savaşının en kanlı çatışmalarına, efsane “Easy” bölüğünü kontrol ederek katıldığımız gibi, birçok farklı cephede de savaştık. İlk oyun senaryo olarak pek tabii bilindik bir yapı sunuyordu ama ilk defa bu denli canlı grafiklere sahip bir strateji oyunu ile savaşın içerisine dalmıştık.

Company-of-Heroes-2

Tek kişilik senaryosunu bir kenara bırakacak olursak, multiplayer desteğini de beraberinde taşımış olan yapım, birçok oyuncuyu kendisine kilitledi ve akabinde sadece multiplayer olan bir versiyonunu piyasaya sürdü. Gel zaman, git zaman oynanan CoH, artık ikinci oyunuyla karşımızda ve bu sefer çok daha farklı bir açıdan İkinci Dünya Savaşı’na bakmamıza yardımcı oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting