Counter Strike Online Beta Anahtarı İsteyenler

Dünyanın en çok oynanan çok oynanan FPS oyunu aksiyon dolu kurgusu ile oyun severlere büyük oyun zevki sunan Counter Strike, ilk olarak Half Life oyunun eklentisi olarak piyasaya sürülmüştür.

Ancak tüm dünya genelinde Half Life oyunundan bağımsız olarak daha çok sevilen ve oynanan Counter Strike oyunu Valve Corporation firması tarafından tüm hakları ile alınarak geliştirilmiştir. Günümüzde gelişen teknoloji ile çocukları artık bilgisayar başında oyunlar oynamasının da etkisi ile büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan bilgisayar oyunu oynayan her oyun severin en çok sevdiği ve en çok oynadığı oyunların başında gelmektedir.

Birbirinden farklı ve zor görevleri ile oyuncuların birbirleri ile takımlar halinde ya da bireyse olarak kozlarını paylaşmakta olduğu oyun içerisinde oyuncular farklı silahlar ile kendi takımlarını ya da alanlarını koruyarak düşmanı yok etmeye çalışmaktadır.

counter-strike-online-beta-key-kampanya-manset

İnternetin yaygın olarak kullanıldığı günümüzde internet üzerinde geniş arşivi ile bilgisayar kullanıcıların büyük arşivini sunan indir.com ülkemizde bu alanda liderliği üstlenmektedir. Web sitesinin kullanıcılarına sunduğu bir diğer unsur olan Counter Strike indir seçeneği ile web sitesindeki yerini almış bulunmaktadır. Oyunun hayranları çok kolay bir şekilde rahatlıkla oyunu indirebilme olanağına bu sayede sahip olabilmektedir.

Sitemizde İndir.com işbirliğiyle Counter Strike online beta anahtarı dağıtımı yapıyoruz. Konu altından yorum yapan ilk yüz kişi ücretsiz şekilde Counter Strike online beta anahtarı almaya hak kazanacaktır.
İndir.com ve blogesinti.com işbirliği ile yapılana bu promosyona sahip olmak isteyen herkes, konu altından yorum yapmaya başlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting