Crysis 3 Raflardaki Yerini Aldı

Belki de son yılların en iyi grafikli oyunlarından biri belki de birincisi olan Crysis’in üçüncü halkası satışa çıktı. Biliyoruz ki Crysis ilk oyunundan beri tamamen Türkçe dil desteği ile satışa çıkıyor ve oyunun başında Türk kardeşler bulunuyor. Bu da gururlanmamıza yetiyor aslında.

Oyunun üçüncü halkası geçtiğimiz günlerde Amerika Birleşik Devletleri’nde ve Avrupa’da satışa çıkmıştı. Eğer siz de bu şaheseri en uygun fiyata satın almak istiyorsanız TTnet’in tamamen kendisinin geliştirdiği dijital oyun sitesi olan PlayStore’dan satın alabilirsiniz. Türkçe dublajlı ve alt yazı seçeneği ile satışa çıkan oyunu 96 liraya satın alabilirsiniz.

crysis-3

Hatta öyle ki bu fiyatı isterseniz faturanız üzerinden ödeyebilir isterseniz 3 aylık, 6 aylık ya da 1 yıllık taksit seçeneklerini seçerek ödeyebilirsiniz. Aynı zamanda Crysis dışında pek çok mükemmel oyunu da yine Playstore üzerinden en uygun fiyatlara satın alıp doyumsuz dakikalar yaşayabilirsiniz.

Ayrıca Crysis’i bilgisayarınıza yüklediğiniz zaman Türkçe dil desteğinin yanı sıra muhteşem çoklu oyuncu özelliklerinin de tadını çıkarıp dünyanın diğer ucundaki insanlarla maçlar yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting