En Güzel Oyunlar

Son günlerde internet de birbirinden güzel flash oyunlar görmeye başladık. Bunların arasında akılda kalıcılık bırakıp vazgeçilmeyen oyunlar mevcut. En çok tercih edilen oyunlarda ilerlemeli olanları.
Bu oyunlardan birisine örnek verecek olursak hem iphone kullanıcılarının vazgeçilmesi hem de internette flash oyun meraklılarının idolü olan angry birds space oyunu olur. Oyun ilerlemeli olduğu için çok tercih ediliyor ve kullanıcılar tarafından beğeni ile oynanılıyor. Bu oyun bence en güzel oyunlar arasında yer alıyor. İsterseniz oyundan sizlere biraz bahsedeyim. Angry birds space oyunu amacı kafeste kapalı kalan kuşları kurtarmanız oluyor. Hem görsellik yönünden hem de oyun kalitesi yönünden çok kaliteli bir oyun olduğunu kendini belli ediyor. Ayrıca bu kalitede olan bir başka oyun ise şimşek mekkuin oyunu diye düşüyorum.
Siz tavsiyelerde bulundukça oyunun çok tercih edilmesi artacak, çok tercih edilince de bu güzel oyunun yeni serileri çıkacak. Hem kendiniz oynayın hem de herkese tavsiye etmeyi bulunmayın derim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting