En iyi Araba oyunları

Kendini sürekli olarak farklı kategorilerde yepyeni oyunlarla geliştiren ve oyunseverlerin gönlünde apayrı bir yere sahip olan oyun ve internet sektörü, internetin günümüzde gelişmesi ile çok daha farklı boyutlara taşınarak çevresinde her yaştan insanı birleştirmeyi sağlamıştır. Öyle ki internetin hayatımıza girişi ile oyunlar da farklı bir canlılığa bürünmüştür ve insan hayatında artık oyunlar bağımlılık yapacak dereceye ulaşmıştır.

Özellikle internet üzerinden oyun oynamayı seven oyun meraklılarının genel olarak tercih ettiği kategorilerin başlarında; strateji, spor ve yarış oyunları yer almaktadır. Strateji oyunlarının başında ise Silkroad, Metin2, Knight Online gibi efsane oyunlardan ziyade Call of Duty, League of Legends ve World of Warcraft gibi oyunlar yer almaktadır. Bu oyuncuların kullanıcı sayıları diğerlerine nazaran daha fazladır. Spor oyunlarında ise EA Games’in ve KONAMI şirketlerinin kıyasıya mücadele ettiğini anlamak hiçte zor değil. Sektörün iki devi haline gelen şirketler, birbirleri üzerinde yaptıkları çeşitli baskılar ile gergin olan sektörü daha da kızıştırmaktadırlar. Fakat EA oyunları, özellikle FIFA 2013’ün çıkışı ile PES 2013’e büyük bir fark atmıştır. Bu bariz olarak görülmektedir oyunseverler tarafından da..
need for speed indir
EA Games’in bir başka efsanelerinden olan ve hayatımıza Need For Speed ismiyle giren araba oyunlarının en çok oynananı ve sevileni, yeni versiyonu ile 2014 yılında yarış tutkunlarına merhaba diyecek..

Araba oyunları indirerek siz de bilgisayarınızda bir yarış heyecanı yaşayabilir ve hızınıza hız katarak tüm yolları büyük bir zevkle turlayabilirsiniz yarış arabanızla..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.