En iyi Oyunlar

Oyun severler kullanıcılarımız için en güzel oyunları incelemeye devam ediyor. Bu güne kadar bir çok flash oyunu sizlere tanıtmıştık, bugünde yeni çıkan bir kaç oyunun sosyal medyada çok kez paylaşıldığını öğrendik ve hemen siz değerli kullanıcılarımız ile paylaşmak istedik. Biz oynarken kendimizi alamadık ve sizlerinde eğleneceğinizi umuyoruz.
3D Savaş oyunları

3D Oyunlar içerisinde ki son zamanların vazgeçilmez savaş oyunu diyebiliriz. Savaş alanına giren adeta tek kişilik bir ordu gibi kendinizi hissedeceksiniz. Çok sayıda düşmana karşı tek başınıza savaşacağınız bu oyunda nazi askeri kampında ilk seviyeye başlayacaksınız. W-A-S-D tuşları ile ilerliyorsunuz ve MOUSE aracılığı sayesinde nişan alarak ateş edebiliyorsunuz. Counter-Strike oyunlarında olduğu gibi bu oyunda da kafadan tek atış ile düşmanınızı yere indirebiliyorsunuz. Basit bir tabanca ile oyun başlıyor ve ilerledikçe bir çok makinalı tüfeği kullanabilirsiniz.
yarış oyunları
Karavan park etme

Araba yarışı

Kamyon yarışı, araba park etme ve Dev tekerlekler gibi oyunların bulunduğu yarış oyunları ile usta bir şöför olarak uzun arabaları park edecek ya da otobanda ölesiye yarışacaksınız araba oyunları oyna mayı sevenler bu oyunlara bayılacaklar.İyi eğlenceler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting