Farm Heroes Saga Oyunu

Farm Heroes Saga farklı tasarımda muhteşem bir beceri oyunu.Güneş, Elma, Damla, Çilek ve bir sürü diğer karakterin yan-yana koyulmasından oluşan bir oyun. Pet Rescue Saga oyunu gibi bu oyun da King oyun tarafından hazırlanmış ve facebook-da popülerleşmeye başlamış. Her oyun öncesi size yeni bir misyon veriliyor.Misyonları tamamlayarak seviye atlıyorsunuz.Sade görünen bu oyuna zaman da dahil olunca baya zorlaşıyor.

Hele ilk seviye ile 100-cü seviyyeyi karşılaşdıracak olursanız…Tabii ki o seviyyeye ulaşmak o kadar da kolay değil. Farm Heroes Saga her seviyyede farklı sahne ve karakterler sunuyor size.Siz onları sürükleyip, en az üç karakteri yan-yana(alt-alta) getirerek puan kazanmalısınız.Puan ve size verilen süreye uygun davranırsanız oyunu kolayca tamamlarsanız.

farm-heroes-saga

Oyun tamamında size kazandıklarınız ve seviyeyi ne kadar başarılı bitirdiğinizi göstermek için “300% puanlama” üzerinden “puan” takdim ediliyor.Bu puan kullandığınız süre, kazandıklarınız ve skorunuza göre veriliyor.Seviyye atladıkca zorlaşan oyunda, ilerledikce sahnelerde karşınıza buz tutumuş, kilitlenmiş karakterler çıkıyor.Süreyi doğru kullanmazsanız onları kurtaramazsınız. Farm Heroes Saga oyunun da size yardım etmek için ekstra özellikler de ortaya çıkıyor. Farm Heroes Saga oynamadan nasıl bir oyun olduğuna karar veremezsiniz, oynamak gerek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting