Grand Theft Auto V – Yeni Bilgiler

GTA 5 ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor! Rockstar Games‘in büyük merakla beklenen yeni oyunu GTA V‘e dair söylentilerin ardı arkası kesilmiyor. GTA forumlarındaki OpenSurvivor isimli bir kullanıcı, oyunda bulunacağını iddia ettiği bazı özellikleri yayımladı. Tabii kısa süre sonra bu bilgiler forum moderatörleri tarafından silindi. Ancak buna rağmen bazı bilgilerin Internet’te yol almaya başladığını söyleyebiliriz. İşte en çok dikkat çeken bilgiler. Dikkat! Bunların şu an sadece söylenti boyutunda olduğunu ve kesin bilgiler olmadığını unutmayın.

* Söylenenlere göre GTA V’de kontrol edeceğimiz karakterin ismi, Ray. Adamımız 53 yaşında ve iki çocuk babası. İyi bir evlilik yürütmeyi beceremeyen ve boşanmak zorunda kalan Ray, ayrıca eski bir hükümlü de. Belki de hayatını değiştirecek kilit nokta ise, onun Los Santos’a taşınma kararı alması.

* GTA V’deki haritanın, gayet büyük olacağı söyleniyor. Öyle ki sadece Los Santos’un boyutları bile GTA IV’ün tamamından büyükmüş. Aynı zamanda Los Santos, oyundaki tek büyük şehir. Onun haricinde daha küçük ölçekte şehirler, kasabalar ve yerleşim birimleri de var.

* Oyun, çete savaşlarına odaklanıyor. İki Meksika kartelinin çekişmesini gözler önüne serecek. Bunların dışında Kore, İrlanda ve Rus mafyaları, hatta Yakuza da oyunda olacak. Bölge kapma yarışını da unutmamak gerekiyor. Afrikalı-Amerikalı çeteler, yeşil ve siyah renk kullanarak bölgelerini belli edecek. Mafioso çetesi mavi. Üçüncü Afrikalı-Amerikalı küçük çete olan The Tracers ise, oyundaki en önemli unsurlardan biri olacak(mış).

Kaynak : Merlininkazani.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting