GTA 5 Bilgisayar İçin Gelecek Mi?

Oyun dünyasında ki herkesin merakla beklediği bir soru aslında bu. GTA V bilgisayar için çıkacak mı? Sizce? Daha henüz net bir şey olmamasına karşın ortada çok değişik iddialar söz konusu. Bizlerde bu haberimizde GTA 5’in bilgisayarlar için çıkıp çıkmayacağını araştırdık ve sizlere sunuyoruz. Derlediğimiz bu haberde GTA 5’in bilgisayar için çıkacağını yada çıkmayacağını öğreneceksiniz. İşte detaylar.

Oyun dünyasının merakla beklenen oyunu GTA V. Son dönemde çok tartışılan oyun biran önce çıkması için herkes bekliyor. Hatta GTA 5’in çıkış tarihi de belli. Buna göre GTA 5 17 Eylül‘de raflarda olacak. Ancak tartışılan bir konu var ki biz bilgisayar kullanıcılarını ilgilendiriyor. Henüz ona geçmeden önce GTA V’in tanıtım videosunu izlemeyenlere izletmemiz gerekiyor. Çünkü son derece mükemmel grafikler ile gelecek bu oyun son teknoloji ile hazırlanmış. Oyun motorları konusunda da değişik şeyler kullanılmış. Pek teknik detaylarından anlamasam da oyunun trailer’ına bakıldığında sizde hak vereceksiniz.

GTA V’in oynanış videosunu izlemeyenler için buraya tıklayıp izlemenizi tavsiye ediyorum. Fena bir şekilde oyun dünyasında farklılık yaratacak bu GTA’nın son serisi.

Şimdi gelelim GTA 5’in bilgisayar versiyonu çıkacak mı söylentilerine. GTA V bilindiği gibi 17 Eylül’de piyasada olacak. Tabi PC hariç tüm platformlarda çıkması bekleniyor yeni oyun. Grand Theft Auto serisinin son oyunu GTA V, oynanış videosu ile herkesi büyülemişti. Yukarıda da linki paylaştık sizinle. Oyunun meraklıları bu video ile daha da bir meraklandı aslında. Ama bir diğer konu var ki oda herkesin kafasını kurcalıyor. Serinin son oyununun PC için sunulup sunulmayacağı…

gta-v-2

PS3 ve Xbox 360 için geliştirilerek 17 Eylül’de raflardaki yerini alacak olan oyun, PC için sunulup sunulmayacağı hala belirsizliğini korumakta. Bir süre önce başlatılan imza kampanyasında ise GTA V PC için gelsin istekleri artıyor. GTAV’in bilgisayarlara çıkması için başlatılan imza kampanyasında da sona gelinmiş durumda. GTA V’in PC platformuna gelmesi için ”change.org” dijital imza sitesi üzerinden başlatılan kampanyanın sonuna gelinmiş durumda. Kampanyaya katılım ile ilgili sayfaya buradan ulaşarak sizde benim gibi PC meraklısı iseniz hemen imzanızı atmanızı rica ediyorum.

gta-5-sistem-gereksinimleri

Şuanda GTA V’in PC‘ye gelmesi için belirlenen hedef 300.000 imza olarak karşımıza çıkıyor. İmza kampanyasına bakıldığı zaman şu an itibari ile GTA V‘in PC’ye gelmesi için toplanan imza ise 258.540 rakamını gördü. Bakalım belirlenen hedefe ulaşıldığında geliştirici firma Rockstar Games bunu dikkate alarak GTA V’i PC platformu için sunacak mı? Hep birlikte göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting