GTA 5 Türkçe Dil Paketi

Efsane oyun GTA, yenilenmiş olarak bu yılda karşımıza çıkacak. Büyük merakla beklenen efsane oyun GTA, son versiyonu GTA 5 ile tüm oyun severlerin karşısında olacak. Bu mükemmel oyunun tanıtımları ve oynanış fragmanları da daha önce yayınlanmıştı. Blogumuzda da paylaşmıştık hatırlayacaksınız.

GTA son serisi ile Eylül ayında ortaya çıkacak. Bilgisayar oyunları ile iç içe olan herkesin mutlaka ve mutlaka oynadığı GTA oyununun 5. serisi çok yakında raflarda yerini alması bekleniyor. Tüm dünyada olduğu gibi bizim ülkemizde de oldukça seveni ve oynayanı olan bu oyunun Türkçe dil desteği olmaması oyunseverleri biraz olsun üzüyor. GTA V 9 dil seçeneğine sahip olarak oyun severler ile buluşacak. Hatırlayacak olursak ; İngilizce, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca, Portekizce, Korece, Rusça, Japonca, ve Çince. Ancak Türkçe dil desteği GTA V’de malesef olmayacak.

GTA V Ön Sipariş

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz aylarda GTA 5 ilk duyurulduğunda oyun severler bir imza kampanyası başlatmıştı. Türkçe dil desteği ile birlikte de gelmesi için. Ancak Rockstar Games aldırış etmeyerek Türkçe dil seçeneğini GTA 5 oyununda yer vermedi. Oyun çıktıktan hemen sonra sistem bizlerde üzerinde çalışarak sizlere GTA 5’in Türkçe dil paketini sunacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting