GTA: Vice City iOs Cihazlarda

Oyun dünyasında en çok bilinen oyunlardan ve efsanevi oyunlardan olan GTA Vice City artık iOs cihazlarda. Hemen hemen herkesin bileceği ve en az bir kere oynamış olduğu bu oyun teknolojinin gelişmesi ile birlikte cep telefonlara kadar geldi. 10 yılı geride bırakan GTA: Vice City tekrardan oyuncularla buluşarak çıktı. Çıkış tarihi 6 Aralık olarak açıklandıktan sonra mobil platform kullanıcıları oyunu merakla beklemeye başlamıştı. 6 Aralık’ta Android ve iOS için çıkış yapması beklenen oyun Google Play ile yaşanan bazı sorunlar nedeniyle Android çıkış tarihi ileri bir tarihe ertelendi.

Dün itibariyle AppStore’da yerini alan GTA: Vice City’i iPod, iPhone ve iPad kullanıcıları 8,99TL‘ye satın alarak oynayabilirler. Oldukça başarılı grafiklere sahip olan oyunda yeni özelliklerde eklenmiş; kişiselleştirilebilir kontrol şeması ve yeni bir hedef alma sistemi gibi.

Bunların yanında oyunda kendi radyomuzu yaratma imkanına sahibiz. Bunun için yapmanız gerek tek şey iTunes üzerinden VICECITY adlı bir oynatma listesi yaratıp oyun içinden Tape Deck adlı radyo kanalını seçmeniz.

İndir ; GTA Vice City

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting