Monochroma ile Yerli Oyunlara Yeni Bir Oyun Daha

Günümüz dünyasında büyük bir hız ile gelişmekte olan teknoloji ile günümüzde artık bilgisayar ve internet oyunları tüm dünya genelinde de oldukça büyük bir popülarite kazanmaktadır. Günümüz dünyasında büyük bir hız ile gelişmekte olan teknolojinin insanlara sunmakta olduğu olanaklar sayesinde insanlar günümüz dünyasının tüm teknolojik bilgisayar oyunlarını deneyim edinebilme olanağına sahip olabilmektedir.

Günümüzde artık her yaştan ve her zevkten insana hitap etmekte olan pek çok kaliteli bilgisayar oyunu bulunmaktadır. Bu noktada oldukça büyük bir hız ile gelişmekte olan teknolojisi sayesinde artık tüm dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de bilgisayar oyunları alanında büyük atılımlar yapmaktadır. İşte tamda bu nokta içerisinde ülkemizde tamamı yüzde yüz Türk malı olan oyun tüm dünya genelinde bilgisayar oyunları içerisinde oldukça büyük bir ses getirecek gibi görünmektedir.

Ülkemizde tamamı Türk yapımı olan ve fantastik oyun dünyası, gizemli bulmacaları ve tek rengin hakim olduğu sır dolu ambiyansı ile oldukça büyük bir dikkat çekmekte olan Monochroma yerli bilgisayar oyunu Nowhere Studios tarafından geliştirildi. Bunun dışında Nowhere Studios tarafından geliştirilmiş olan yerli oyunumuz Monochroma çok kısa bir süre evvel Kickstarter içerisindeki yerini aldı.

Günümüz dünyasının bilgisayar teknolojisinin dışında oldukça yükse bir teknolojiye sahip olan Monochroma tüm dünya genelinde oldukça popüler olan ve birer kıstas olan büyük oyun yapımcılarından da oldukça büyük bir övgü ve beğeni almaktadır. Bu noktada artık Monochroma bilgisayar oyunun daha büyük başarılar elde edebilmesini sağlamak sadece ülkemizdeki bilgisayar oyuncularına kalmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting