Online Oyunlar

Günümüzün insanını stresten uzaklaştırmanın en etkili yolunun online oyunlar olduğunu çok rahatlıkla söyleyebiliriz. Bizde bu amaçla yola çıkarak sizlere online oyunlar hakkında bilgi alabileceğiniz bir web sitesi hazırladık. Sitemizde sizlere en popüler, en eğlenceli, en zevkli, en iyi şekilde stres atabileceğiniz online oyunları tanıtacağız.

Online oyunlar denilince birçok kategorisi olduğunu belirtelim. Bilgisayara kurulum gerektiren online oyunlar olduğu gibi, sadece internet tarayıcınızla hemen oynamaya başlayacağınız oyunlarda bulunmaktadır. Bu oyunlarda kendi aralarında birçok kategoriye ayrılmıştır. Tarayıcı tabanlı oyunlar flash tabanlı, java tabanlı ya da yeni gelişmekte olan Unity Web Player tabanında olabilirler. Bu bahsettiğimiz konular daha oyuna başlamadan karşınıza çıkabilecek kategorilerdir. Kurulum gerektiren online oyunlar ise sistem gereksinimlerini bakımından kategorilere ayrılabilir.

Ayrıca online oyunların yapı olarak da birçok kategoriye ayrıldığını belirtmemiz gerek. Bunlar: FPS (first person shooter – birincil bakışla ateş etme) örnek: Counter Strike. RPG (role playing game – role yapma oyunu) örnek: Knight Online. MMO (massive multiplayer online – devasa çoklukta online oyunculu) örnek: OGame. MMORPG (massive multpilayer online role playing game – devasa çoklukta oyunculu rol yapma oyunu) örnek: Ultima Online. Wolfteam İndir oyunu ise bu oyunlar içerisinde belkide en önemlilerinden diyebiliriz.

Eğer online oyun oynamayı istiyorsanız bu ve bunlar gibi terimlere aşina olmanız oyun seçerken işinizi kolaylaştıracaktır.

Online oyunları bu kategorilerle sınırlandırmamak gerekir. Online Oyun İndir yapısı, oyunun konusu, oyun içi yardımın yeterliliği, oyunun güncelleştirilme sıklığı, sohbet özelliği olup olmaması, birlik/klan sistemi olup olmaması, ücretsiz olup olmaması, ücretli ise fiyatlandırması vb. birçok özellikte oyun seçerken dikkat etmeniz gereken özelliklerdir.

Sizleri online oyun konusuda bilgilendirmek için oluşturduğumuz sitemizde online oyunlarla ilgili kafanıza takılan soruların cevaplarını bulabilir, yeni bir online oyuna başlayacaksanız size en ideal oyunu buradan bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.