Oyun oyna

oyun oyna

Özellikle kız çocuklarının en çok sevdiği oyun kategorisinde bulunur temizlik oyunları. Odasını temizleyip, toparlamaya çalışan bir kız karakteri kontrol ediyorsunuz ve fareniz ile çocuğa bazı komutlar veriyor ve bunları yapmasını sağlıyorsunuz. Yastığı yatağın üzerine, oyuncaklar oyuncak sepetine ve buna benzer bir çok görev bulunuyor. Çocuklarınıza bu oyun vasıtasıyla temizlik disiplini aşılayabilirsiniz.

Kız çocuklarının en çok sevdiği oyun türlerinden birisi de barbie oyunlarıdır. Bunun yanı sıra barbie bebekleri ile de oynamayı çok seven kız çocukları için günümüze ayak uyduran bu barbie oyunlarının bir çok farklı versiyonu bulunuyor. Örneğin; yemek yapma, giyim, araba kullanmak, park etmek gibi bir çok eğitici-öğretici oyun bulunuyor.

Uzak doğu çizgi film karakterlerinden birisi olan Sue, Sue oyunları ile yine kız çocuklarının ilgisini çekebilecek kapasitede. Tamamen çocukların eğlenmesi için tasarlanan bu oyunlarda çikolata yapabilir, sevimli kahramanın üstünü giydirebilirsiniz. Çocukların eğlenmesinin yanında bir çok yeteneğinin de açığa çıkmasını sağlayabilecek oyunlar bulunuyor. Sitemizde en en çok oynanan Sue oyunlarını bulabilirsiniz.

1 yorum

  1. mersin evden eve dedi ki:

    tebrik ederim güzel site

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting