Sony Playstation 4 Satış Rekorları Kırıyor

Çocukluğumuzda hep almak istediğimiz, kiminin alabildiği kiminin imkanları kısıtlı olduğu için sadece cafelerde oynayabildiği oyun konsolu Playstation’un son serisi bomba gibi bir satışla karşımıza çıktı. Sony’nin yeni nesil konsolu PlayStation 4 ilk gün içerisinde 1 milyon satış rakamını yakalayarak bir ilke imza attı.

En büyük rakibi Xbox olan Playstation, Avrupa kapılarını 15 Kasım’da açmıştı. Ön siparişler ve 1 ay içerisinde toplam 2 Milyon satış rakamına ulaşan Sony’in son harika oyun konsolu PS4 şuana dek 2 Milyon barajını aşmış bulunuyor. Sony’nin ‘en hızlı satış yapan konsolu’ ünvanına sahip olmasını sağlayan PlayStation 4, 13 Aralık tarihinde 1399 TL fiyat etiketi ile Türkiye piyasasına girecek.

ps4-price

Sony’in grup başkanlarından yapılan açıklamalarda ise PlayStation 4′e olan yoğun ilgi karşısında heyecanlandıklarını belirttiklerini dile getiriyor. Öte yandan Kuzey Amerika satışlarının da oldukça güçlü bir şekilde devam ettiklerini ve PlayStation 4′ün 29 Kasım tarihinde Avrupa ve Latin Amerika’da satışa sunulması ile çok büyük rakamlar elde edeceklerini söylemekte.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting