Tank Trouble – Mükemmel Kapışma ve 2 Kişilik Heyecan!

Tank Trouble oyunu tankların bir arenada karşılıklı kapışmasından oluşan bir oyun. Bu makalemizde bu oyunu hem tanıtacağız hem de nasıl oynanacağı hakkında siz değerli okuyucularımıza bilgiler vereceğiz. Bu oyun 1 ila 3 kişi arasında oynanabildiği için hem sizi hem de arkadaşınızı eğlendirebilir. Aman dikkat edin bağımlısı da olabilirsiniz. Basit; ama heyecanlı ve bir o kadar zevkli olan bu oyunda hem siz hem de iki tane arkadaşınız, kıyasıya bir mücadeleye “Evet!” diyorsanız, tam size göre bir oyun. Oyun yüklenince bilgisayara karşı oynamak istiyorsanız “1 PLAYER” butonunu, iki kişi oynamak istiyorsanız “2 PLAYER” butonuna, üç kişi oynamak istiyorsanz “3 PLAYER” butonuna tıklayın ve oyunu başlatın.

2 Kişilik Oyunlar kategorine dahil olan bu oyundaki amaç, farklı tasarlanmış bölümlerde tankınızla rakibinizi öldürmek. Hemen oyun kontrollerini aktaralım: Birinci oyuncu “OK (YÖN)” tuşlarıyla hareket eder, “M” tuşu ile ateş eder. İkinci oyuncu “E, S, D, F” tuşlarıyla hareket eder, “Q” tuşu ile ateş eder. Üçüncü oyuncu ise “MOUSE (FARE)” ile bunları gerçekleştirir.
Bu oyunu multiplayer oynadıktan sonra bağımlısı olmamak pek de mümkün değil gibi görünüyor.Tank Trouble hakkında biraz daha bilgi vermek gerekirse, şunları söyleyebiliriz: Oyun esnasında bölüme serpiştirilmiş bonuslar çıkacaktır. Bunları alırsanız atış gücünüz tek seferlik de olsa güçlenecektir. Ayrıca iyi bir hesaplama yapıp duvarlardan sektirerek atış yapıp rakibinizi öldürebilirsiniz. Sol altta bulunan butonlarla da oyun ayarlarını yapabilir, sesi açıp kapatabilirsiniz. Son olarak oyunu her zaman oynamak için makale içinde verdiğimiz linklerden faydalanabilirsiniz.
Oyun Türkçe sitelerde Tanklar Savaşı 3 adı ile biliniyor ve şimdiden kendi hayran kitlesini oluşturmuş durumda. Tanklar Savaşı 3 olarak bilinmesinin nedenlerinden birisi de oyunun 3 oyuncuya kadar destek sunmasıdır. 3 Kişi oynanan bir oyunda rekabetin ne ölçüde olabileceğini ve heyecanın nerelere varabileceğini tahmin edebilirsiniz sanırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting