Watch Dogs Türkçe Yama Geliyor

Bilgisayar oyunları son yıllarda büyük bir hız ile gelişen yazılımsal ve fiziksel gelişimler ile birlikte çok daha kaliteli ve çok daha profesyonel oyun deneyimini oyun severlere sunuyor. Özellikle de günümüz modern çağında teknolojik alanda yaşanan hızlı gelişmeler ile birlikte artık görüntü kalitesinde çok daha belirgin ilerlemeler kaydedilebiliyor. Son dönemlerde çok daha gerçekçi grafik kalitesine ve görüntüye sahip olan ve mimiklerde, tepkilerde ve doğal etkilerde çok daha gerçekçi bir izlenim uyandıran görüntü kalitesi öne çıkıyor.

Watch Dogs Türkçe Yama

Günümüz modern teknolojisini bu doğrultuda en etkin şekilde kullanan ve bilgisayar dünyasını bir oyun içerisine sığdıran Watch Dogs isimli bilgisayar oyunu tüm dünyada son derece yoğun şekilde ilgi görüyor. Özellikle de yazılım meraklılarını ve oyun severleri kendisine çeken bilgisayar oyunu içerisinde kullanıcılar karakteri ile hack üzerine muazzam bir deneyime ulaşabilme imkanına sahip olabiliyor. Bu neden ile de günümüz modern çağında bilgisayar oyunlarının en çok oynamakta oldukları oyunların başında geliyor.

Watch Dogs bilgisayar oyunu ile çeşitli noktalarda gerçekleştirilen hack olayları üzerine kurulu olması ile tam anlamı ile bilgisayar dünyasına hitap ediyor olması kitlesinin de bu doğrultuda oluşmasına yol açıyor. Watch Dogs isimli bilgisayar oyununda Aiden Pearce isimli karakter ile Chicago kentinde eline geçirebildiği tüm elektronik eşyaları hackleyerek tüm intikamını almaya çalışan oyuncular çok daha zevkli bir oyun deneyimine tanık oluyor.

Geçtiğimiz yıl içerisinde çıkışını yapan Watch Dogs isimli bilgisayar oyunu için deyim yerindeyse bir ‘yerelleştirme’ projesi gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda da çok kısa bir süre içerisinde Watch Dogs Türkçe yaması ile Türkiye’deki oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Oyuncevrim tarafından çevrisi yapılan Watch Dogs oyunun şu anlık yüzde 17 gibi bir bölümünün çevirisi tamamlandı. Kısa süre içerisinde piyasaya sürülecek Watch Dogs Türkçe Yama oyunun Steam ve Uplay sürümlerine uyumlu olarak sunulacak. Böylelikle Türkiye’deki oyun severlerin çok daha kaliteli ve çok daha profesyonel bir oyunu daha etkileyici şekilde anlayarak oynayabilme imkanına sahip olabilmesine yardımcı oluyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting