Web Sitelerine Neden Oyun Eklenir

Dünyada olduğu gibi Günümüzde bir çok kişi evinden çıkmadan para kazanmanın yollarını bulmuş durumda. Bunlardan bir tanesi de web sitelerinin reklam gelirleri. Bir çok kişi ya kendisi bir web sitesi yapıyor ya da uygun fiyata bir web sitesi yaptırdıktan sonra bu site için google adsense başvurusunda bulunuyor. Ardından onay geldikten sonra oturduğu yerden gelir elde etmeye başlıyor.

oyun-uzayi-oyunlar-oyunu-oyna

oyun uzayi oyunlar oyunu oyna

Ancak burada yaşanan sıkıntılardan bir tanesi, google adsense reklamlarının az gelir getiriyor olması. Bunun için web site sahipleri hangi kategorideki siteler daha çok gelir getiriyorsa o kategoriden siteler yapmaya başladılar. Yapılan çalışmalara göre en çok gelir getiren siteler oyun siteleri. Bu nedenle bir çok kişi ya oyun sitesi açmaya başladı ya da var olan sitelerine oyun ekleme işlemi ile bu sorunu çözmeye başladılar. Webmasterler sitelerine oyun kodu eklediklerinde hem sitede geçirilen zaman artmış oluyor. Bu da google tarafından daha kaliteli bir site olarak görünmelerine neden oluyor hem de siteye daha fazla yaşı küçük olan kullanıcılar girdiği için reklamların tıklanma olasılığı artıyor.

Oyun eklenen sitelerin daha fazla reklam geliri elde etmesinin en büyük nedenlerinden bir tanesi, küçük yaştaki kullanıcıların, neyin reklam neyin gerçek oyun olduğunu ayırt edememeleri oluyor. Bu yüzden sitene oyun ekle diye google üzerinde arattığınızda çıkan siteleri eklemeniz sizin sitenize gelen ziyaretçiyi yonlendirecektir. Ziyaretçilere çeşitlilik sunacaktır. Ancak dikkat edeceğiniz en önemli şeylerden bir tanesi sitenin her tarafını reklama boğarak kullanıcılarınızı siteden uzaklaştırmamak.

Size Önereceğimiz en güzel siteler arasında mario oyunları oynanabilecek siteleri kesinlikle oyun ekleme kodunu sitenize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting