Zombi Ezmece Oyunu

Zombi Ezmece 2014 oyunumuzda amacımız yolumuza çıkan tüm zombileri öldürmek. Yine sizi kendisine bağlayacak bir oyunla karşınızdayız. Oyunda zombiler sizin yolcu taşıdığınız yollar üzerinde cirit atıyorlar. Sürekli karşınıza çıkmaya başlamış durumdalar. Bu sizin sinirinizi bozuyor ve onları ezmek için çok hızlı ve engel tanımayan bir araba yaratıyorsunuz.

unnamedİlk olduğu halden sonra onu hızlandırıyorsunuz , daha iyi lastikler takıyorsunuz. Arabanın önüne bir koruyucu takıyorsunuz böylece gerçekten canavar gibi bir arabanız oluyor. Zombilerde kendini geliştirebiliyor.Zombi Ezmece 2014 oyunumuz , zombi ezmece oyunun yenisi olarak çıktı ancak ondan çok iyi durumda. Bu oyunda ekstra olarak kendinize yeni üç dört araba daha alabiliyorsunuz.Bu size baya bir ekstra katıcak çünkü baya güzel arabalar eklenmiş sizin için.

Oyun zaten bağımlılık yapan bir oyundu ancak şuan daha güzel bir duruma gelmiş. Severek oynıcaksınız bu oyunu. Zombilerin tek amacı sizi durdurmak , ve sizin etlerinizi parçalamak. İyi eğlenceler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.