Pokemon GO, 1 Milyar Dolar Gelir Elde Etti

Pokemon GO, 2016 yılı için mobil oyun endüstrisindeki en büyük başarıydı ve günlük olarak milyonlarca dolar kazmaya devam ediyor. Bugüne kadar 18 milyon dolar kazandırmazken, ABD’de piyasaya sürülmesinin ardından yedi ayda bir, her gün 1,5 ila 2,5 milyon dolar kazanıyor.

Daha Fazlası →

Football Manager 2016 Transfer Yapma

Piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren efsane olan footbal manager en son serisi olan footbal manager 2016 adıyla oyun severlerle buluştu. Bağımlılık derecesinde hastalık yapacak etkisiyle yine geçmişte olduğu gibi ses getireceğe benziyor. Oyuna eklenen onlarca yenilikte tartışmasız en çok ilgi çeken yeniliği bitmek bilmeyen oyun profil havuzudur.

Daha Fazlası →

Pokemon Go Kan Kaybediyor

Geçtiğimiz aylarda piyasaya sunulan oyun, hızlı şekilde rakiplerini sollamıştı. Hızlı büyüyerek ilerleyen Pokemon Go oyunu şuanda hızlı şekilde düşüşe geçti. Pokemon Go kısa süre içerisinde hızlı şekilde büyüme gerçekleştirmiş ve 40 milyon kullanıcı sayısına ulaşmıştı. Oyun içi alışveriş ve reklamlar ile birlikte Niantic adlı üretici firmaya iyi bir gelir sağlamış oldu. Ancak yaşanan bu hızlı gelişmenin ardından düşüşün de hızlı olabileceği konuşulmakta.

Daha Fazlası →

Pokemon Go Ne Kadar İnternet Harcar

Pokemon Go oyunu gün geçtikçe hayran kitlesi çoğalıyor. Her ne kadar oyuna dair kötü yorumlar yapılsa da müthiş bir ivme kazanmış durumda. Yarım milyar insanın indirip oynadığı oyun, başarılı şekilde güncellemeleri ile devam ederken bir yandan da sorulan sorularda ortaya çıkıyor.

Daha Fazlası →

Gamescom’da FIFA 17 Görüntülendi

Oyun dünyasının merakla beklediği futbol oyunu Fifa 17, Gamescom etkinliğinde ortaya çıktı. Uzun zamandır piyasada tanıtımı bulunan FIFA 17 ile ilgili ilk önemli video yayınlandı. Gamescom adı verilen etkinliğe katılan EA Sports buradaki FIFA 17 tutkunlarını için özel olarak bir video paylaşımı yaptı. Aynı zamanda videoda oyunun hiç görüntülerinden oluşan pek çok detay kullanıcılara sunmuş oldu. Grafik olarak çok daha yükseldiği görülen oyun aynı zamanda oldukça dinamik yapısı ile farklı bir oyun ortaya çıkmış.

Daha Fazlası →

Pokemon Go Cand’yi Hızlı Kazanmak

Pokemon GO oyunu çıktığı ilk günden beri hayatımızın büyük kısmını oluşturmaya başladı. Çıktığı ilk gün itibari ile tüm dünyada oynanma rekoru kıran oyun, gün geçtikçe yenilikler ile birlikte karşımızda yer alıyor. Pokemon GO büyük ilgi ile oynanırken, Pokemon savaşçıları ile karşılaşmak mümkün.

Daha Fazlası →

Pokemon GO Çılgınlığı Dünyayı Esir Aldı

Çocukluğumuzun vazgeçilmez çizgi filmi pokemon, oyun olarak karşımıza çıktı. Geçtiğimiz günlerde Avustralya’da ilk olarak sunulan oyun, dünyanın gündemine oturdu. Pokemon GO oyunu milyonlarca insanı etkisi altına alması ile başlayan serüven, ölümlere’de sebebiyet verdi. Peki bu Pokemon GO nedir? Pokemon GO nasıl yüklenir? Pokemon GO nasıl oynanır? Hepsini sizlere açıklayacağız.

Daha Fazlası →

Fifa 2016’da En iyi 50 Oyuncu

Efsane futbol oyunlarından Fifa 2016 geçtiğimiz yıl’ın 4.çeyreğinde çıkmıştı. Fifa 2016 uzmanlardan tam not alamasa’da yinede efsane bir oyun olarak nitelendiriliyor. Fifa 2016 oyununda sizlere en iyi 50 oyuncuları sunmak istedik.

Daha Fazlası →

Pokemon GO Oyununun İlk Oynanış Videosu Sızdırıldı

Çocukluğumuzun unutulmaz çizgi filmleri arasına giren Pokemon oyun oluyor. Daha önce bir çok oyun girişiminde bulunulmuştu Pokemon için. Ancak kimse başarılı olamamıştı. Pokemon ve Nintendo işbirliği ile şuanda girişimlerde bulunulan oyunun ilk oynanış videosu sızdırıldı.

Daha Fazlası →