Paper Artist Android Uygulaması

Posted on

Akıllı telefonlarda eğer çokça fotoğraf çekimi yapıyorsanız ve bunlara özel efektler eklemek istiyorsanız bu uygulamanın tam size göre olduğunu söylemeliyim. Akıllı telefonlar hayatımızda yer edindiğinden beri bir çok şeyi artık bu ufak cihazlar ile yapar olduk. Hayatımızı o kadar kolaylaştırıyor ki dünya sanki parmaklarımızın ucunda gibi.

Dedik ya akıllı telefonlar artık hayatımızı çok kolaylaştırıyor diye. Android cihaz kullananlar ise daha da bir kolaylaşıyor. Mesela bir fotoğraf çektiniz ve buna efekt eklemek istiyorsunuz. Hemde birbirinden farklı efektler. Google Play mağazasında aslında birden fazla bu tür uygulamalar mevcut ama sizlere biz daha farklı bir uygulamadan bahsedeceğiz bugün.

Fotoğraf alışkanlığı gün geçtikçe artıyor. Sadece profesyonel fotoğraf makineleri ile değilde akıllı telefon ve tabletler ile çekilen fotoğraflarda müthiş derecede görüntü kalitesine sahip oluyor. Akıllı telefonlarla birlikte günden güne arttığı şu zamanlarımızda onlar üzerinde oynama yapmak ve düzeltmeler ile farklı hale getirmek de ayrı bir hobi olarak hayatımızda yer edinmiş durumda.

paper-artist-uygulaması

Tanıtacağız uygulama Paper Artist uygulaması. Bu uygulama sayesinde fotoğraflarınızı birer kara kalem ve eskiz haline getirebileceksiniz. Farklı şekilde kâğıt tiplerinin üzerine ve farklı çizim seçenekleri ekleyebildiğiniz uygulama fotoğraflarınızı çok farklı hale getirme fırsatı sunuyor. Hatta ve hatta benzerlerini kağıt üzerine çizmek içinde kullanma şansınız var.

Paper Artist Uygulaması benimde kullandığım ve kullanmaktan hoşnut olduğum bir Android uygulaması. Paper Artist uygulaması ile fotoğraflarınızı çeşitlendirerek güzel kareler elde edebilirsiniz. Bu güzel uygulamayı aşağıdaki linkten ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Paper Artist Android Uygulaması indir

2 thoughts on “Paper Artist Android Uygulaması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir