Android’de Para Kazandıran Uygulamalar

Gelişen android platformunda artık bir çok şey yapabiliyorsunuz. Bunlardan en güzeli ise oturduğunuz yerden kolay ve hızlı bir şekilde para kazandıran uygulamalar. Android üzerinde gelişen bu yöntem son zamanlar da gittikçe artmaya ve yoğun istek görmeye başladı bizlerde sizin için en iyi 3 android uygulamasını incelemeye aldık.

1. WinAt9

Paypal hesabı üzerinden ödeme yapan Winat9 reklam izleme ve reklam sonunda 2 sorulu bir anket üzerine oluşmuş en kolay para kazanabileceğiniz uygulamadır. İzlediğiniz her reklam başına 0.15 TL ödemeyi her gece saat 9 da yapar. Zaten uygulamanın adının açılımına da bakarsak “9’da Kazan” kesinlikle güvenilir ve ödemelerini zamanında yapmaktadır.

2. Tapporo

Tappora uygulaması ise video izlemenin yanı sıra telefonunuza uygulama indirip deneyerek de puan kazanabilceğiniz bir sisteme sahip olan uygulamadır. Burada kazandığınız puanlar ORO olarak geçer. Tappora da referans sistemide olduğu için sizin referansınız ile üye olanlardan da Oro kazanabilirsiniz. Para çekebilmeniz için en az 5000 (5$) biriktirmeniz gerekmektedir. Para çekme talebinden sonra 1-2 gün içinde paranız hesabınıza aktarılır.

android-para

3. MintCoins

Mintcoins uygulaması diğerlerine göre biraz daha çok alternatifi olan bir uygulama diyebiliriz. Burada para kazanmak için ;

  • Gönderilen uygulamaları deneyebilir.
  • Gönderilen sitelere üye olabilir
  • Gönderilen sistelerden alış veriş yapabilir
  • Anket doldurabilir
  • Referans üyeler ile para kazanabilirsiniz.

Ödeme işlemi yine Paypal üzerinden yapılmakta en az 100 coins (1$) ödeme alabiliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting