PES 2013 geliyor

Posted on

PES 2013, dünyanın en iyi futbolcularının bireysel yeteneklerini ön plana çıkararak oyunculara top üzerinde mutlak özgürlük ve ilk kez şutlar üzerinde tam kontrol verecek. Hem futbol, hem de PES hayranlarının görüşlerine başvurularak hazırlanan oyunda koşu stillerine, yeteneklerine ve oyun tarzlarına kadar bire bir modellenen ve aynı gerçek hayattaki benzerleri gibi hareket eden futbolcular ile günümüz futbolu ekrana aktarılacak.

PES 2013’ün yenilikleri üç temel etrafında şekilleniyor ve tüm yeni özellikler PES TamKontrol, Oyuncu Kimliği ve ProAktif YZ alanlarından birine giriyor. PES 2013’teki yeni “PES FC” top kontrolü üzerine mutlak özgürlük sunacak. Yine PES 2013, topla buluşulan anlarda kullanılabilecek yepyeni yollar sunuyor: topu durdurmak, topu hafifçe kaldırıp karşıdaki oyuncuyu geçerek koşmak gibi daha bir çok hareket yapmak mümkün olacak. Topla buluşulan anda R2 düğmesi ile topu durdurabilecek, yerinde verilen bir pasın hızını kesip topu kontrol altına alabilecek veya topun ivmesini kullanarak savunma oyuncusunu geçebileceksiniz.

PES 2013 tamamen manüel paslar ve ilk kez tamamen manüel şutlar ile oyunculara her bir vuruşun yüksekliğini ve gücünü ayarlama imkanı verecek. Oyuncular R2 düğmesini kullanarak topla hareketlerine tarz katabilecek. Oyuncular top sürme hızlarını ayarlayabilecek, 360 derece özgürce hareket ederken topu kontrol altında tutabilecekler.

PES 2013, sonbaharda satışa çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir