Porsche 911 Turbo Cabrio Görüntülendi

Posted on

Araba mı istiyorsun. Al sana araba. Bu nedir arkadaş? Fazla mı lüks ne? Lüks araba markalarının liderlerinden Porsche’un yeni versiyonlarını görmek pek mümkün olmuyor işin açıkcası. Spor modelleri ile ünlü firma yeni arabalarını da ortaya çıkartıyor ancak kimsenin haberi malesef yok. Ülkemizde ki otomobil programlarının azlığı ve otomobil dünyasına dair sitelerin pek olmaması buna sebep.

Alman otobomil markası Porsche şuanda dünyanın hüküm sürdüğü lüks spor otomobil üretimini üstlenen dev şirketlerden. Daha önce de Porsche 911 Turbo Cabrio adlı yeni modeli ile karşımıza çıkmıştı. Cabrio sınıfının en iyi temsilcilerinden biri olmaya aday olan yeni model, bir kez daha casus fotoğrafçıların objektiflerine yakalanmış ve internete bugün sızmış durumda.

Porsche-911-Turbo-Cabrio

Lüks spor modeli aşırı derecede göz kamaştırıyor. Gövde yapısı ve donanım özellikleri ile de ön planda yer alıyor. 6 silindirli turbolu 3.8 lt hacim motora sahip olan Porsche 911 Turbo Cabrio, Turbo modeli ile 520 bg, Turbo S versiyonu ile de 560 Bg güç üretebiliyor.

Çift debriyajlı 7 vitesli PDK aktarım sistemine sahip şanzıman içeren modelin 12-22 Eylül tarihleri arasında Almanya’nın Frankfurt kentinden düzenlenecek olan Frankfurt Otomobil Fuarı‘nda tanıtılacağı söylentiler arasında. Porsche 911 Turbo Cabrio’nun Turbo versiyonu 160 bin USD, Turbo S versiyonu ise 200 bin USD‘den başlayan fiyatlar ile satışa sunulması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir