Porsche Panamera Geliyor

Porsche Panamera Geliyor

Posted on

Son zamanların en çok konuşulan otomobili konumunda olan ve görüntüsü ile dikkat çekmeye devam eden muazzam otomobil, Porsche markası yeni modelleri ile göz kamaştırmaya devam ediyor. Porsche bu zamana kadar birçok ünlü firmanın ve markasının sponsoru olmasının yanı sıra kampanyalara katılarak tanıtımı da yapıldı. Otomobil severlerin yeni gözdesi Porsche yeni bir modelini görücüye çıkarıyor.

Alman asıllı bir otomobil markası olan Porsche artık yeni seri ile gündeme oturuyor. Porsche Panamera 2017 serisi görücüye çıkacak. Dolayısı ile de Porsche severlerin daha şimdiden 2017 yılı için heyecanlandığı ise aşikar olmaktadır. Porsche Panamera’nın muhteşem görüntüsü ise otomobil severler için sızdı. Firmanın yeni modelleri de bekleniyor.

Alman markası konumunda olan Porsche arabalarının en çok sevile ve takip edilen modeli Porsche Panamera’nın tanıtımının yapılacağı tarih de belli oldu. Tam ve net bir zaman açıklanmasa da sonbahar mevsiminde görücüye çıkacağı resmi olarak duyuruldu. Bunun yanında tanıtımın yapılacağı yer de açıklandı. Porsche Panamera 2017 modeli Paris kapsamında düzenlenecek etkinlikte tanıtılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir