Ozon Yağı

Ozon Yağı Nedir ?

Ozon yağı ; çeşitli işlemler sonucu oksijenden üretilen Ozon, yine bir takım işlemler sonucu zeytinyağı ile karıştırılması sonucu elde edilen ozon yağı, binlerce yıldır çeşitli hastalıkların tedavisinde kullanılmakta olan tamamen doğal bir üründür. Birçok rahatsızlığın iyileştirilmesi sırasında kullanılmakta olan bu doğal ürünün, özellikle cilt problemleri ile ilgili olan yüksek faydaları halk arasında bilinmekle birlikte, vücudumuza oksijen kadar faydalı olduğu ve hemen her hastalığa karşı olumlu etki yaptığı bilinmemektedir.

Ozon Tedavisi Nasıl Yapılır ?

Ozon tedavisi, cilt problemleri ve yaşadığımız birçok sağlık problemi için kullanılan bir tedavi türüdür. Hiçbir yan etkisi olmayan ozon yağı, vücudumuzun her bölgesine sürülmek suretiyle tatbik edilen bir yağdır. Tüm cilt problemleri, sivilce, selülit gibi birçok rahatsızlığı, düzenli kullanıldığı takdirde kısa süre içerisinde iyileştirebilme yeteneğine sahip yağ, bununla birlikte cildimizin gençleşmesini ve daha diri bir görünüm kazanmasını sağlamaktadır.

Ozon Terapisi Yapımı Nasıl ?

Ozon terapi yapıldığı andan itibaren bir çok kişide fayda görülmüştür. Tıp dünyası tarafından da mucize olarak nitelenen Ozon yağı, birçok ünlü kişi tarafından tüm dünyada ozon terapi yöntemiyle kullanılmaktadır. Destekleyici bir ürün olan Ozon yağı doğal bir maddedir ve kesinlikle ilaç değildir. Ozon yağı ile yapılan masaja ozon terapi denmektedir. Saf halde bulunan ozon yağı doğal bir madde olmakla birlikte 17 yıl gibi bir süre bozulmadan saklanabildiği tespit edilmiştir. Düzenli terapilerle kullanılan yağ sayesinde, birçok rahatsızlığı iyileştirdiği oldukça eski tarihlerden beri bilinen ve kullanılan bir destek ürünü olan Ozon yağı, bebeklerde dahil olmak üzere herkes tarafından vücudun her bölgesine haricen uygulanabilmektedir. Kullanılacak bölgeye sürülen yağ, hafif bir şekilde masaj yolu ile yedirilmelidir. Hangi amaç doğrultusunda ve hangi bölgede kullanılacaksa o bölgenin öncelikle temizlenmesi ardından, yavaş yava masaj yolu ile tatbik edilmesi gerekmektedir. Günümüzde kullanılmakta olan pek çok kimyasal ve kozmetik ürünlerin hepsinden çok daha faydalı olan ozon yağı, tüm dünyada binlerce kullanıcı sayısına sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting