Samsung Smart TV Vazgeçilmez Olmak İstiyor

Posted on

Dijital dünyanın liderlerinden olan Samsung, pazara sunduğu Samsung Smart TV ile bireylerin televizyondan beklentilerini aşarak onlara yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Eski tip tüplü televizyonlardan plazma ve LCD televizyonlara geçiş yapıldığında yeni bir çağında başlangıç işareti verilmiş oldu. Artık elektronik cihazlarımızı televizyonumuza bağlayarak yüksek görüntü kalitesiyle beraber kullanabiliyorduk. Şirketler artık LED ve 3 boyutlu televizyonlar gelerek Full HD kalitesinde özel gözlüklerle gerçeğe en yakın görüntüyü sunmaya çalışıyorlar. Bunun yanında artık televizyonlarımız sadece görüntü gösteren cihazlar olarak değil, internette gezindiğimiz, görüntülü görüşme yapabildiğimiz ve Samsung’un reklam mottosu gibi “ sizi tanıyan televizyonlar “ haline dönüşüyorlar. Televizyonunuz sizin hareket ve sesinizi tanıyarak herhangi ek bir cihaza sahip olmadan kontrol imkânı sağlıyor. Aynı zamanda eğer Samsung marka bir telefonunuz varsa herhangi ek bir kumandaya gerek kalmadan telefonunuzla da televizyonunuzu kontrol edebilirsiniz.

samsung-smart-tv-smarthub-1

Bu yeni özellikleriyle kısa sürede pazarda büyük beğeni ve ilgi toplayan Samsung Smart TV bu günlerde ise yaptığı kampanyası ile ilgi çekiyor. Facebook sosyal paylaşım platformu üzerinden duyurduğu kampanyası ile insanlardan Samsung Smart TV sahibi olmak için nelerden vazgeçebileceğini soruyor. Vazgeçebileceği şey en ilginç olan üç katılımcıyı seçerek Samsung Smart TV sahibi yapan firma aynı zamanda söyledikleri şeylerden gerçekten de vazgeçmelerini istiyor. Samsung’dan ilerleyen günlerde oldukça ilginç kampanyalar duymaya devam edeceğiz gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir