Şebnem Ferah & İskender Paydaş – Hep Karanlık Şarkısı

Posted on

Şebnem Ferah, son yıllarda adını fazla duymadığımız Türk Rock kadın sanatçısı. Türk Rock’ın güçlü kadın seslerinden olan Şebnem Ferah, yeniden adını duyurmak adına İskender Paydaş ile farklı bir müzik yaparak karşımıza çıkıyor. Çıkardığı onca albüm ile adını duyuran ve son yıllarda adını da fazla duymadığımız şarkıcı yeni şarkısı ile bizlere merhaba diyor. Bir çok müzik adamı ile çalışan ünlü kadın vokal, son olarak İskender Paydaş ile bir araya geldi ve harika bir şarkı yaptı.

Zamansız Şarkılar 2 albümünde yer alan Şebnem Ferah, Hep Karanlık şarkısını seslendirdi ve çok güzel olduğunu söyleyebiliriz. İskender Paydaş’ın sunduğu albümde dikkat çeken diğer isimlerde mevcut. Ancak albümde yer alan en güzel şarkıların başında Şebnem Ferah – Hep Karanlık şarkısı olduğunu söylesek sizde katılırsınız. E o zaman hep beraber dinleyelim bizlerde.

Şebnem-Ferah

Şebnem Ferah İskender Paydaş 
Hep Karanlık Şarkı Sözleri

 

Hep karanlık hep karanlık
Yeter artık yeter
Bir avuç kar beyazı
Bir adım yol bana
Bir nefes ver bir fısılda

Dağlar duvar olsa önüme
Yollar kör düğüm düğümlense
Dönmem gözümü dağlasalar
İpe götürseler
Bir kuş uçur yeter
Dağlar duvar olsa önüme
Yollar kör düğüm düğümlense
Dönmem gözümü dağlasalar
İpe götürseler
Sen bir çağır yeter
ttir
Bir küçük pencere
Bir aydınlık bana

şebnem ferah yeni şarkısı dinle, şebnem ferah hep karanlık şarkısı, şebnem ferah hep karanlık, şebnem ferah hep karanlık yeni klip şarkısı, şebnem ferah iskender paydaş şarkıları, iskender paydaş ve şebnem ferah hep karanlık, iskender paydaş zamansız şarkılar albümü dinle, iskender paydaş albümünde yer alan şarkılar neler, iskender paydaş albümünde yer alan sanatçılar kimler, şebnem ferah ve iskender paydaş şarkısı, şebnem ferah yeni klibi izle, şebnem ferah hep karanlık klibi, şebnem ferah hep karanlık klibi, hep karanlık sözleri, hep karanlık şarkı sözleri, şebnem ferah hep karanlık şarkısının sözleri, hep karanlık şarkı sözleri şebnem ferah, şebnem ferah 2014 yeni hep karanlık şarkısı, 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir