Secure-DeFi IDO Whitelist | Nasıl Katılabilirim ? Secure-Defi Ön Satış

Secure-DeFi nihai güvenlik, kullanıcı erişilebilirliği ve kullanım kolaylığı geliştirmeye ve geliştirmeye odaklanan ideal, hepsi bir arada platformdur. Kurucu ekip, kripto para birimi alanındaki hileli faaliyetlerin kitlesel ölçeğine tanık olduktan sonra Secure-Defi’yi kurdu ve özellikle DeFi alanında kripto para birimi yatırımcılarını korumak için acil gerekliliği fark etti. Ekip, mekanın merkezi olmayan özelliklerinden ödün vermeden platformun tüm kullanıcılarının mümkün olduğunca korunmasını sağlamak için geniş bir araç ve çözüm seti oluşturdu.

Secure-Defi Nedir?

Secure-Defi güvenli alanı ortaya çıkartmaktır. Platformda güvenli şekilde alışveriş yapmak ve her türlü olumsuzluklara karşı önlem amacı güdülmüştür.

Secure-Defi Whitelist Katılım

Secure-Defi Whitelist katılım için aşağıda bağlantıları takip ederek çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

Secure-DeFi, çok yüzlü bir yaklaşımla defi’nin ‘güvenli alanı‘ unvanını elde edecektir. Platform, güvenli bir şekilde tespit edilmiş varyantlara sahip güvenli, çok zincirli bir cüzdan, görünmeyen bir kalibrede denetim ve KYC hizmetleri, profesyonel soruşturma ajanslarıyla ortaklıklar, yüksek kaliteli portföy yönetimi, çok sayıda eğitim kursu ve büyük bir topluluk forumu içerecek!

IDO Tarihi: 13 Ocak 2022

◆ İlk piyasa değeri: 100K$

Secure-Defi Resmi Hesapları;

Twitter: https://twitter.com/SecureDeFi

Web: http://www.secure-defi.com/

Telegram: https://t.me/SecureDeFi

Telegram Ann: https://t.me/SecureDeFi_Announcement

Medium: https://medium.com/@Secure-DeFi

Discord: https://discord.gg/Kye5ZgXpFt

Facebook: https://www.facebook.com/SecureDeFi/

Instagram: https://www.instagram.com/securedefi/

Yorum yapın