Selfie İçin Tasarlanan HTC Desire 820

Posted on

Bu yıl IFA’da HTC markası öyle bir telefon tanıttı ki, şimdiden çok konuşulmaya başlandı. Günümüzün yeni çılgınlığı olan “selfie” için tasarlanmış bu telefon meraklıları için vazgeçilmez bir cihaz olacak. HTC’nin en çok satan modellerinin başında gelen Desire serisinin en sonuncusu olan Desire 820, 5,5 inç ekrana sahip ve kasası tamamen plastikten yapılmış.

Klasik tek tip modellere göndermede bulunarak yeni üretilen modelde iki renk tonu aynı anda kullanılmış. Eski modellerinde 5 mega piksel olan ön kamera geliştirilerek bu modelde 8 mega piksele çıkartılmış ve bu sayede de akıllı telefon piyasasındaki en gelişmiş ön kameraya sahip telefon olma özelliğini elinde bulunduruyor. Selfie çekimleriniz artık herkesinkinden daha net ve daha renkli olacak! HTC’nin ürettiği Dow View model kılıfları da desteklediği belirtilen akıllı telefon size aynı zamanda bu kılıflarla telefonunuzu dilediğiniz gibi özelleştirme imkânı tanıyor.

htc-desire-820

HTC markasının geliştirmiş olduğu BoomSound teknolojisi ile telefonunuzda çalacağınız müziklerin ses kalitesi her zamanki gibi yine diğer telefonlara kıyasla daha iyi olacak, sahip olduğu 13 mega pikselli arka kamerası ve eklenen arka arkaya çekim modu ile de hiçbir anı kaçırmadan belgeleyebileceksiniz. Telefonun bu ekim ayı sonlarında piyasaya çıkartılacağı duyurulmuştur ve tüm dünyada aynı anda satışa çıkacak. Fiyat ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da birçok uzman telefonun fiyatının bin beş yüz lira civarında olacağı konusunda hemfikirler.

One thought on “Selfie İçin Tasarlanan HTC Desire 820

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir