Avatar 2 Filmi Ne Zaman Çıkacak

Bilindiği gibi Avatar filmi dünyanın ilk 3D gözlük ile izlenebilen ilk filmdi. Yada ilk ben böyle biliyorum. Çünkü ilk defa 3D gözlük ile izlediğim film idi. Ben çok beğenmiştim. Kurgu dalında en iyi filmlerden bir tanesiydi. Gelecek nesiller içinde hafızalarda yer edinebilecek görsel şölenli bir film. Avatar filmi 2009 yılında çıktığında çok konuşulmuştu. Herkes tarafından beğenilen film, bazı otoriter tarafından ( her zaman olduğu gibi ) çok eleştirilmişti. Film, çalıntı diyenler bile oldu. Böyle bir filmin çalıntı ihtimalini ben göremiyorum açıkcası. Neyse işin özüne gelecek olursak Avatar filminin devamı niteliğinde olacak yeni film yolda. 

Avatar’ın ilk filmi muhteşem bir görsel şölen eşliğinde izleyici ile buluşmuştu. Şuanda IMDB puanına baktığımızda 7.9 puanı ile dikkat çekiyor. İzleyenler büyülenmişti efektler ve kurgu açısından. Son dönemlerde ise Avatar filmi hakkında en çok merak edilen sorulardan bir tanesi devamı çekilecek mi? Sanırım Avatar’ı izleyen bir çok kişi filmin etkisinden bir süre çıkamayıp o dünyada hayallerin eşiğine dalmıştır ki bende öyleydim.

Avatar_2_film-afişi

Kurgu bakımdan olsun hikaye bakımdan olsun gerçek bir dünya etkisi ile herkesi hayran bıraktıran Avatar, yeni devam filmi Avatar 2 ne zaman çıkacak? İlk filmde olduğu gibi gerçek bir dünya etkisi yaratan görüntüler ile devamının geleceğini söyleyebiliriz sizlere. Avatar 2’nin çekimleri 2014’ün başlarında başlanacak ve 2015’te film seyirci ile buluşması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting